Najlepsze kreacje z bankietu Vanity Fair Oscar Party (DUŻO ZDJĘĆ)
Jak co roku gwiazdy po części oficjalnej przychodzą na słynną imprezę Vanity Fair, która odbywa się zaraz po Oscarach.
Całe Hollywood w niedzielę było w trybie imprezowym! Po Oscarach największa śmietanka aktorów i celebrytów udała się na słynne Vanity Fair Oscar Party. Gwiazdy postawiły na odważne stylizacje odsłaniające ciało. Kto wyglądał najlepiej?
Russell Wilson i Ciara
Russell Wilson i Ciara
Donatella Versace
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian Kanye West
Kim Kardashian Kylie Jenner
Kylie Jenner
Kylie Jenner
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Jessica Alba
Jessica Alba
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Kerry Washington
Reese Witherspoon
Reese Witherspoon
Chrissy Teigen i John Legend
Kate Hudson
Olivia Wilde
Joe Manganiello Sofia Vergara
Lily Aldridge
Nicole Richie
West w gasiennicy od czołgu
Do komentarza asda. Nie ważne kto był głąbem w szkole. Ważne kto sobie potem radzi w życiu. Anna L. radzi sobie świetnie. Ma własną firmę, rodzinę,pieniądze. Nie ma nałogów, potrafi zadbać o figurę i jeszcze wspiera w karierze męża a także dopinguje inne kobiety aby dbały o siebie. Głąb by tyle rzeczy naraz nie ogarnął a ona ogarnia, więc wygląda na to, że ma nawet ponadprzeciętną inteligencję.
Anna L. dla kasy zrobilaby wszystko. Jest zachlanna na maxa. Wlasne potomstwo wykorzystuje jako baner reklamowy, im wiecej tym lepiej= wieksza kasa z reklam. Byla glabem w szkole, a do tego chamskim, nielubianym i bez klasy. Nie potrafi jednego zdania zlozyc skadnie, jest pusta i niedoksztalcona. Wypromowana za cudze pieniadze, wciaz placi by o niej pisano setki bezsensownych artykulow. Sztab ludzi za nia pracuje: pisza jej ksiazki, bloga, przepisy, tlumacza, kasuja negatywne komentarze, ktorych jest mnostwo, wstawiaja pozytywne z falszywnych kont itp. Z kopiacym jest tylko dla kasy. Zreszta kiedys go rzuucila, bo byla za biedny. Wrocila ,gdy dostal lepszy kontakt. Jest arogancka, wyrachowana, pyskata, obmawia za plecami swoje kolezanki. Udaje mila tylko do kamery= dla kasy. Jest najbardziej pazerna celebrytka. Inteligentni ludzie wyczuwaja falsz i oblude tej pani.
W tym roku nie ma spektakularnych kreacji, zresztą sama gala też nudna i bez wyrazu.
Hailey jest śliczna
stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam figurena i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.
Tak na serio czy Hailey Bieber urodziła się chłopcem. W tym wydaniu wygląda jak trans z blond peruką.