Dieta pudełkowa jest od dawna prawdziwym hitem wśród celebrytów. Wielu z nich zdecydowało się reklamować produkty różnych marek – dostarczane do domu o poranku gwarantują posiłki na cały dzień. Bez konieczności „stania w garach” dostajemy gotowy produkt – od śniadania po kolację.

Dieta Kate Middleton: co jada na śniadanie, obiad i kolację

Okazuje się jednak, że nie wszyscy chwalą sobie pudełkową dietę. Ostatnio Anna Mucha podzieliła się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat takiej diety.

Aktorka zdradziła, że wygodna dieta kosztowała ją… sporo zdrowia.

Być może przyjęłam w drobnych dawkach taką ilość plastiku, że mój organizm nie toleruje diet pudełkowych. Nie jest to kwestia kubków smakowych tylko zdecydowanej nietolerancji organizmu. Czym się to objawia? Zaczyna się od zmian na skórze, widocznych, coraz bardziej kłopotliwych, coraz trudniejszych do opanowania. Zmian na twarzy, ciele, których zdecydowanie bym sobie nie życzyła. Kilka razy chciałam wytrwać w diecie pudełkowej. Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc wysiadała mi wątroba, albo tarczyca zaczęła się buntować. I lądowałam w szpitalu. Nie jest to kwestia jednej firmy cateringowej. Nie jest to kwestia smaku. Nic nie wygra dla mnie ze świeżo przygotowanym posiłkiem z dobrych produktów – powiedziała Mucha na swoim InstaStory.

Jak wygląda DIETA dzieci Kardashianów? Kourtney jest bardzo SUROWA

Gwiazda zrezygnowała z diety pudełkowej. Do rozwagi w kwestii korzystania z takiej oferty namawia też Karolina Korwin-Piotrowska.

Ludzie, ja wiem, ze moda, ze niby wygoda, chcecie być jak te celebrytki, które nie powiedzą wam 5% prawdy o tym, jakim kosztem i dlaczego tak właśnie super wyglądają…
Trochę choruje ostatnio. Rozmawiam z lekarzami a nie samozwańczymi dietetykami, kołczami, patotrenerami, powtarzają jedno: myślenie nie boli, zanim zaczniesz marzyć o wyglądzie gwiazdy, zanim dasz jej swoje z trudem zarobione pieniądze na kolejna dietę, głodówkę, lewatywę, książkę albo batonik, pomysl o tym, ze jeśli się zapędzisz za bardzo, będziesz wydawać znacznie więcej w niedługim czasie na szpitale,leki, terapie, a wygląd gwiazdy będziesz widzieć na fotce, to nie będzie twoja fotka. Sorry – pisze dziennikarka.

Klara Lewandowska nie może jeść zwykłej pizzy, ani nawet lodów! Anna opowiada o jej DIECIE

Zastanów się, czy aby ba pewno chcesz sobie wmawiać kolejne modne choroby (tarczyca jest hot), nietolerancje (króluje gluten i laktoza),alergie pokarmowe,tylko zrób badanie krwi. Zwykła morfologia wiele daje. A potem TSH i cholesterol. Wychodzi taniej niż celebrycki bullshit kołczing. Może się okazać, ze jesteś zdrowa, nie musisz wmawiać sobie modnej diety czy choroby, żeby mieć o czym rozmawiac na kawce, może wystarczy tablica z indeksem glikemicznym albo zawartością cukru na lodowce ZAMIAST bycia naciaganym przez samozwańczych spryciarzy. Serio. Ostatnio sporo się nasłuchałam o tym, jakie spustoszenie robią modne diety, wmawianie sobie modnych chorób, branie leków bez kontroli lekarza, bo ktoś chce być jak jakaś modna pani, chce mieć bikini body albo po prostu być na topie. Bądźmy zdrowi. Bądźmy mądrzy. 💪 napisałam zainspirowana przez @taannamucha 👍 – podsumowuje Korwin na swoim Instagramie.

A Wy korzystacie z diet pudełkowych? Uważacie, że są warte polecenia? Czy raczej nic nie zastąpi domowej ogórkowej?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ludzie, ja wiem, ze moda, ze niby wygoda, chcecie być jak te celebrytki, które nie powiedzą wam 5% prawdy o tym, jakim kosztem i dlaczego tak właśnie super wyglądają... Trochę choruje ostatnio. Rozmawiam z lekarzami a nie samozwańczymi dietetykami, kołczami, patotrenerami, powtarzają jedno: myślenie nie boli, zanim zaczniesz marzyć o wyglądzie gwiazdy, zanim dasz jej swoje z trudem zarobione pieniądze na kolejna dietę, głodówkę, lewatywę, książkę albo batonik, pomysl o tym, ze jeśli się zapędzisz za bardzo, będziesz wydawać znacznie więcej w niedługim czasie na szpitale,leki, terapie, a wygląd gwiazdy będziesz widzieć na fotce, to nie będzie twoja fotka. Sorry. Zastanów się, czy aby ba pewno chcesz sobie wmawiać kolejne modne choroby (tarczyca jest hot), nietolerancje (króluje gluten i laktoza),alergie pokarmowe,tylko zrób badanie krwi. Zwykła morfologia wiele daje. A potem TSH i cholesterol. Wychodzi taniej niż celebrycki bullshit kołczing. Może się okazać, ze jesteś zdrowa, nie musisz wmawiać sobie modnej diety czy choroby, żeby mieć o czym rozmawiac na kawce, może wystarczy tablica z indeksem glikemicznym albo zawartością cukru na lodowce ZAMIAST bycia naciaganym przez samozwańczych spryciarzy. Serio. Ostatnio sporo się nasłuchałam o tym, jakie spustoszenie robią modne diety, wmawianie sobie modnych chorób, branie leków bez kontroli lekarza, bo ktoś chce być jak jakaś modna pani, chce mieć bikini body albo po prostu być na topie. Bądźmy zdrowi. Bądźmy mądrzy. 💪 napisałam zainspirowana przez @taannamucha 👍

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

scena z: Anna Mucha, Mikołaj Roznerski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA