Bill Pullman, amerykański aktor był gościem ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Aktor zagrał w filmie Piotra Woźniaka-Staraka – „Ukryta gra”.

Bill Pullaman u Kuby Wojewódzkiego

Anna Mucha kipi seksapilem obok samochodu Wojewódzkiego. A jednak wróciła do niego?

 

Mimo bariery językowej Pullman bardzo dobrze czuł się na kanapie Wojewódzkiego. Mówił, że jest zachwycony naszym krajem, a najbardziej kiszonymi ogórkami, bigosem i pierogami.

Oczywiście Kuba nie byłby sobą, gdyby rozmowa nie zeszła na temat pieniędzy. Aktor tłumaczył, że zgodził się na zagranie w tym filmie nie ze względu na pieniądze, a przygodę – potwierdzając w ten sposób, że nie zarobił dużo na tym projekcie.

Bill został też zapytany, jak przygotowywał się do grania alkoholika.

Pomysł był taki, by nie próbować dorównywać Robertowi Więckiewiczowi. Bohater, którego gram, gra lepiej w szachy kiedy pije  – śmiał się Pullman.

https://www.instagram.com/p/B1DtWKNnMXX/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B1DtbyFjd4e/?utm_source=ig_web_copy_link

Kim jest Bill Pullman?

Bill Pullman (65 l.) – aktor urodził się w Hornell, stan Nowy Jork. Ukończył magistra sztuki na University of Massachusetts Amherst. Znany przede wszystkim z takich filmów jak: Dzień Niepodległości z 1996 roku, Bezsenność w Seattle z 1993 roku i Ja cię kocham, a ty śpisz z 1995.

Od 1987 roku jest w związku małżeńskim z tancerką Tamarą Hurwitz. Mają 31-letnią córkę Maesę, 30-letniego Jacka i 26-letnią Lewisę.

Kuba Wojewódzki chwali się nowym samochodem i zgrabnymi nogami swojej dziewczyny (FOTO)

Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego? Aktorka podsyca plotki o romansie z dziennikarzem!