Karolina Pisarek zasłynęła dzięki udziałowi w 5. edycji „Top Model”, gdzie udało jej się dotrzeć do finału, choć ostatecznie show wygrał Radek Pestka. Jakiś czas później modelka wróciła do programu, tym razem w roli prowadzącej zakulisowe relacje „Front Row”. Jednocześnie zaczęto spekulować, jakoby Pisarek zamierzała „wygryźć” główną prowadzącą show, Joannę Krupę.

Awantura w Top Model. Krupa rozczarowana zachowaniem Pisarek i swojej byłej menedżerki

Co zapoczątkowało konflikt między Joanną Krupą i Karoliną Pisarek?

Wywołało to konflikt między paniami, gdy Krupa pokusiła się o komentarz w rozmowie z Pudelkiem. Zdradziła wówczas, że to w jej gestii leżało, czy Pisarek dostanie prowadzenie „Front Row”, z którego w każdej chwili może ją wyrzucić. Zaleciła też młodszej koleżance więcej szacunku:

Ja jestem wystarczająco już poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne „ping pong”. To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to by mogła być moją córką. Come on, ja cię wylansowałam! Top Model cię wylansowało. Chociaż miej szacunek…

Oburzona Karolina Pisarek wystosowała wówczas oświadczenie:

Joanna, zamiast powiedzieć mi to w twarz, to poszła i powiedziała nieprawdę, wbijając mi nóż w plecy. Tym samym straciła osobę, która tak bardzo za nią trzymała kciuki, która jej kibicowała i ją kochała mimo wszystko. Ja ją uwielbiałam. Ale osoba, która została wykreowana w mediach, jednak nie jest taką osobą, jaką myślałam, że jest.

Karolina Pisarek powraca do afery kopertowej. Gilon odpowiada: „Po co te kłamstewka?”.

Jakiś czas później konflikt wybuchł na nowo, za sprawą ślubu Karoliny Pisarek i Rogera Salli. Modelka pochwaliła się wówczas w mediach społecznościowych kwotami, jakie otrzymała w kopertach od gości weselnych. Zapytana o to w jednym z wywiadów Joanna Krupa nie była zachwycona zachowaniem młodszej koleżanki:

Przyznam się, że nie śledzę tego, ale każdy sobie żyje i robi, jak chce. Wiem, że jak był mój ślub, to ja nie prosiłam nikogo ani o prezenty, ani o pieniądze, tylko jak ktoś naprawdę chciał, to mógł dać pieniądze na schronisko dla zwierząt. Każdy inaczej patrzy. Niektórzy wykorzystują czas wesela i myślą, że może sobie zarobią kasę, ale nie wiem, jaki jest benefit chwalenia się – stwierdziła, dodając, że Karolina powinna przeznaczyć chociaż część pieniędzy na pomoc ogarniętej wojną Ukrainie.

Karolina Pisarek rozstała się z Leitner. Joanna Krupa ujawnia: „Mówiłam Karolince, żeby uważała”

Joanna Krupa z dumą o uczestnikach Top Model. Wspomniała o Karolinie Pisarek

Konflikt między Krupą i Pisarek zdawał się ciągnąć dalej, choć w jednej z wypowiedzi prowadząca „Top Model” wymieniła Karolinę wśród uczestników, którzy napawają ją dumą, po udziale w programie:

Kosel – myślę, że niesamowitą zrobił karierę, ma niesamowitą osobowość: fajny, otwarty. […] El Dursi – bardzo jej kibicowałam. Jurorzy na mnie patrzyli, że jestem jakąś wariatką, kiedy chciałam jej dać złoty bilet, ale do końca o nią walczyłam i myślę, że bardzo ładnie sobie wykorzystała ten moment i robi karierę. No też wiadomo Pisarek bardzo dużo osiągnęła… – przyznała, jednak szybko się zreflektowała i dodała: Nie jestem za nią sercem, tylko wiem, że osiągnęła… coś. Wykorzystała moment, który miała no i go for her, ale czy za sercem, to bym nie przesadzała.

Joanna Krupa gotowa na NOWĄ miłość? Jest komentarz gwiazdy po rozstaniu

Karolina Pisarek komentuje rozwód Joanny Krupy

Teraz Karolina Pisarek udzieliła wywiadu Kozaczkowi, w którym zapytaliśmy ją o jej odczucia względem Joanny Krupy. Celebrytka zapewniła, że życzy swojej dawnej mentorce jak najlepiej:

Cieszę się, że ma swoje baby, swoje dziecko i mam nadzieję, że jest spełniona i życzę jej bardzo dobrze.

Reporter Kozaczka zapytał Karolinę jak zapatruje się na informacje o rozwodzie Joanny z Douglasem Nunesem. Modelka postanowiła wybrnąć dyplomatyczną odpowiedzią:

Takie jest życie no. Nie wiem też, co się tam wydarzyło, więc nie mnie to komentować. Ale życie różne pisze scenariusze, nigdy nie przewidzisz. Ja jestem zwolennikiem tego, żeby żyć w danej chwili – jak coś wychodzi to super, a jak nie to po prostu życie jest po to, żeby rozdać inne karty.

Na koniec przyznała, że choć nie zobaczymy jej w kolejnej edycji „Top Model”, będzie starała się raz na jakiś czas śledzić kolejne odcinki. Podkreśliła też, że program i jego ekipa wciąż wiele dla niej znaczą:

Ten program na zawsze zostanie w moim sercu, to się nigdy nie zmieni. Ja po prostu uwielbiam tam cały team – produkcję, jury. Tam się zaczęło nie? I jestem wdzięczna naprawdę, za wszystko.

Joanna Krupa o wymarzonym partnerze: „Szukam kogoś, kto będzie na mnie WYDAWAŁ”

pasekkozak

Karolina Pisarek ma traumatyczne wspomnienie z Chin: „Przepłakałam całą noc i bałam się strasznie”

scena z: Karolina Pisarek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek-Salla, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Karolina Pisarek-Salla, Roger Salla, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA