Ile waży Doda? Gwiazda ma 1,69 cm, więc to waga piórkowa!
Doda (35 l.) nigdy nie miała problemów z wagą. Piosenkarka prowadzi aktywny tryb życia – jeśli nie rusza się na scenie, jeździ na rowerze, ćwiczy i jest w ciągłym ruchu. Poza tym Dorota zdrowo się odżywia, zbędne fałdki nie mają więc prawa pojawić się na jej udach czy brzuchu.
Ostatnio piosenkarka podzieliła się z fanami wynikami dokładnego pomiaru wagi ciała. Doda nie tylko sprawdziła, ile waży – dowiedziała się także, ile procentowo ważą jej mięśnie, a ile tłuszczyk.
Co się okazało?
Waga i wzrost Dody
Doda przy wzroście 1,69 cm waży zaledwie 53,1 kg. To naprawdę niewiele – waga piórkowa! Doda dowiedziała się przy okazji, że cierpi na niedobór składników mineralnych.
Jeśli chodzi o formę, Doda jest w świetnej – jej masa mięśniowa wynosi 40,2 kg. Tylko pozazdrościć takiej figury!





Jak ta z ulicy
Te wszystkie komentując to są zazdrosne zakompleksione baby jagi
Co wy bredzicie, ona nie ma nawet 159cm wzrostu
waga piórkowa ? ale mecyje , mam 50 tkę 1,70m i ważę 52 kg i co w związku z tym? napiszą o mnie bo to jakiś fenomen jak w przypadku Dody
Nie róbcie szopki z byle czego
Doda wszyscy wiemy kto to jest a ten facet pierwszy raz słysze nawet nie pamietam nazwiska żeby tu wpisać a nie chće przewijac strone, pewnie musi sie wypromować, jaki kapciur wstyd w tym wieku….
Ale ona brzydka. I wulgarna.
Ja mam 170 cm a widziałam ją na żywo kiedy była w trampkach i była sporo nizsza ode mnie. Stawiam ,że ma 158-160 cm maksymalnie.
Na zdjęciu we wrzosowym komplecie Doda ma spoconą brochę 😀 A 169 cm wzrostu to ma w szpilkach. Nie wiem po co już nawet w takich kwestiach ta kobieta ściemnia.
A to ciekawe, bo ja mam 170,a Doda w szpilkach jest niższa niż ja na boso!
Testosteron tez zbadany?
flakopoślady
Wzrost 1.69cm?! Czyli niecałe dwa centymetry?! Pisze sie albo 169 cm albo 1.69 m! Nieuki!
Nie służy jej tak niska waga, twarz zrobiła się męska i kanciasta.
Niech jeszcze udowodni, że ma 169 cm.
1.69, to ma w szpilkach.
Dodzie się chyba choroba psychiczna jakaś rozwija, ze wszędzie te ściemy puszcza. Niby co jest złego we wzroście poniżej 160cm? Sama jestem wysoka i często zazdroszczę takim filigranowym kobietom.
Ona nie ma 169 cm. Nie obrażajcie jej psudo redaktorzy. ona na żywo wygląda jak kruszynka, jest niska , drobniutka i filigranowa
o k-aw, ja przy 169 mam 70 kg ;P
Wyglada za chudo i niezdrowo. Nie ma bioder ani talii,zawsze miala
słaba figurę. Tyłek jak naleśnik. Ładna to maja kobiety z kształtem klepsydry
Wygląda na 73 kilo.
Schudła i wyglada super , ale z tym 169 cm to przesadziła .
162ma
Jak ona ma 169 cm to ja nie mam więcej pytań . Haha very funny…
Miało być seksi, wyszło wulgarnie. Blady dups na ściance.
Chyba 159 i nawet nie wiem czy tyle
A kości gdzie ?
169 haha haha ja rozumiem że artykuł na zlecenie ale ku.. A czytelnicy to nie idioci
1.69 to ona ma w tych szpilach z platformami.
Urzekająca historia , naprawdę 🙂