Relacja księcia Williama i księcia Harry’ego jest obecnie inna niż była wcześniej. Odkąd Harry związał się z Meghan, brytyjskie portale pisały, że bracia zaczęli nie zgadzać się w wielu kwestiach.

William i Harry – jak wyglądają ich kontakty?

Z OSTATNIEJ CHWILI! Książę Harry i książę William wydali specjalne OŚWIADCZENIE

Sam książę Sussex przyznał się podczas niespodziewanego wywiadu w filmie dokumentalnym Harry i Meghan: Afrykańska podróż:

Większość konfliktów powstaje z niczego, ale jako bracia, wiecie, macie dobre dni i złe dni – powiedział Harry w październiku ubiegłego roku.

Wszystkie plotki powoli zaczynały się potwierdzać. Najpierw Harry i Meghan wyprowadzili się z Pałacu Kensington przed narodzinami ich syna Archiego . Następnie założyli własne konta w mediach społecznościowych, a w czerwcu 2019 roku książę i księżna Sussex oficjalnie otworzyli własną fundację poza Royal Foundation, którą Harry i William założyli razem w 2009 roku. Bracia zapewniali, że będą nadal współpracować razem w ramach kampanii zdrowia psychicznego Heads Together, którą William, Kate i Harry rozpoczęli w 2016 roku.

Książę Harry ma spory kompleks na punkcie tej RZECZY! Nie chce wyglądać jak William

Według Finding Freedom, książki o parze książęcej Sussex, Harry po prostu miał dość zajmowania tylnego miejsca. Informator zdradził autorom książki, że królewska rodzina „nie ma możliwości działania jako prawdziwa rodzina”

Każda rozmowa, każdy problem, każde osobiste nieporozumienie, cokolwiek by to nie było, dotyczy też personelu. Tworzy to naprawdę dziwne środowisko, to w rzeczywistości nie pozwala ludziom na samodzielne rozwiązywanie problemów – tłumaczyło źródło.

Zdradza też, że William ciepło, ale ostrożnie witał Meghan w rodzinie, mówiąc swojemu bratu, aby się nie spieszył. Podobno „ostrożność” była podobno zbyt duża jak na zwyczaje Harry’ego i przejrzał Williama:

William był zirytowany ilością uwagi, jaką poświęca się Harry’emu i Meghan, kiedy to on i Kate mają zostać królem i królową – dodaje informator.

Książę William i książę Harry znów zaczęli ze sobą rozmawiać po TYM zdarzeniu

Meghan i Harry oraz William i Kate w 2018 roku

Meghan i Harry oraz William i Kate w 2018 roku

William i Harry. Fot. Anthony Devlin / PA Images / Forum

William i Harry. Fot. Anthony Devlin / PA Images / Forum