Jakub Rzeźniczak (33 l.) i Edyta Zając (32 l.) uchodzili za udane małżeństwo. Wszystko się skończyło, gdy wyszło na jaw, że piłkarz klubu Wisła Płock zdradził ukochaną. Mało tego, media dotarły do informacji na temat nieślubnego dziecka Jakuba. Edyta bardzo przeżyła medialny kryzys w związku, jednak zdecydowała, że złoży pozew rozwodowy i zakończy związek małżeński z Jakubem Rzeźniczkiem. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz chce walczyć o to małżeństwo!

Edyta Zając-Rzeźniczak zdecydowała się na rozwód! „Moje małżeństwo zakończyło się. Podjęłam kroki rozwodowe”

Jakub Rzeźniczak nie chce rozwodu z Edytą Zając?

Edyta Zając przez długi czas milczała w sprawie upadającego małżeństwa. Para pobrała się w 2016 roku, jednak w czerwcu 2019 już plotkowano o ich problemach małżeńskich. Cały Internet aż huczał na temat zdrady piłkarza i jego nieślubnego dziecka z inną kobietą. To załamało Edytę, która postanowiła złożyć papiery rozwodowe i zakończyć 3-letnie małżeństwo.

Zając potrzebowała czasu na przetrwanianie szokujących informacji, pojawiających się w mediach. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, zakochany człowiek jest w stanie wybaczyć wiele, jednak w jej przypadku pewna granica została przekroczona.

Ja ten trudny etap w swoim życiu zamknęłam. Przyszedł odpowiedni czas na to, abym przyznała, że moje małżeństwo zakończyło się. Postanowiłam podjąć odpowiednie kroki rozwodowe. Nie ukrywam, że takie decyzje nigdy nie są proste. Zmusiły mnie do tego pewne sytuacje i rzeczy, które zadziały się w ostatnim czasie – mówiła Edyta na kanapie „Dzień Dobry TVN”

W marcu ma odbyć się pierwsza rozprawa rozwodowa, ale piłkarz nie dopuszcza do siebie myśli, że mógłby rozwieść się z piękną modelką. Jakub stara się odzyskać zaufanie żony. Plotkuje się, że para postanowiła odnowić kontakt.
Edyta wystąpi w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami” i wszystko wskazuje na to, że z widowni będzie kibicował jej mąż. 

Oczywiście, że będę żonie kibicował. Mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej. Pięknie wygląda, ma duży talent i potrafi tańczyć. Przetańczyliśmy wiele nocy. Mam nadzieję, że pójdzie jej doskonale  – powiedział piłkarz w rozmowie z „Super Express”

Edyta Zając na Instagramie:

Edyta Zajac, Jakub Rzezniczak

Fot.AKPA

Myślicie, że Edyta może jeszcze zmienić zdanie w sprawie rozwodu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jakub Rzeźniczak SKOMENTOWAŁ plotki o nieślubnym dziecku

Edyta Zając-Rzeźniczak po raz pierwszy mówi o kryzysie w małżeństwie”Źle sobie z tym radziłam”

Narzeczona Jakuba Rzeźniczaka kusi na salonach (FOTO)

Edyta Zajac, Jakub Rzezniczak

Fot.AKPA

Edyta Zając

Fot.AKPA

Edyta Zajac, Jakub Rzezniczak

Fot.AKPA