Znana brytyjska antropolożka, badaczka życia szympansów, Jane Goodall (86 l.), zdradziła w rozmowie z Radio Times, iż jest w dobrym kontakcie z Meghan Markle i Harrym. Badaczka uchyliła też rąbka tajemnicy na temat tego, jak wygląda życie byłego księcia w Los Angeles.

Książę Harry żałuje odłączenia się od rodziny królewskiej, porzucił swoje dotychczasowe życie

Harry i Meghan przenieśli się do LA z Kanady. Na przeprowadzkę zdecydowali się w ostatniej chwili, tuż przed wprowadzeniem ograniczeń w ruchu związanych z epidemią koronawirusa. Meghan wróciła tym samym do miejsca, które kocha najbardziej i w którym miesza jej mama oraz znajomi. Ale to, co dla Meghan oznacza „stare śmieci”, dla Harry’ego jest zupełnie nowym wyzwaniem.

Jane Goodall zdradziła, że Harry w Los Angeles musi się nauczyć żyć od nowa.

Nie wiem, jak ułoży się dalej jego życie, ale tak, jestem z nim w kontakcie – powiedziała Jane Goodall.

Taką wiadomość wysyła teraz londyńskie biuro Meghan i Harry’ego

I dodała:

Myślę, że on poczuł, iż życie trochę mu się teraz skomplikowało.

Nowych wyzwań jest na pewno wiele. Oderwany od dotychczasowej, dokładnie zaplanowanej rzeczywistości, Harry musi szybko zamienić się w sternika swojego życiowego statku. Nie ma już osób, na które mógłby zrzucić ciężar odpowiedzialności. Nie ma okoliczności, które tłumaczyłyby jego wybory. Jest sam, dorosły i ponoszący konsekwencje swoich zachowań i planów zawodowych.

Pracownicy pałacu wyznają, co najbardziej przeszkadzało im w zachowaniu Meghan Markle

Plotki mówią, że Meghan czuje się cudownie w Los Angeles i w końcu oddycha pełną piersią – nie ograniczona zakazami i nakazami dworu oraz etykiety. A Harry? On dopiero uczy się żyć na pełnej wolności i ma w związku z tym trochę obaw. Czas pokaże, jak poradzi sobie były książę.

Książę Harry i Meghan Markle podczas ostatniej przed epidemią wizyty w Wielkiej Brytanii

Książę Harry i Meghan Markle podczas ostatniej przed epidemią wizyty w Wielkiej Brytanii, fot. Pete Maclaine / Zuma Press / Forum

Książę Harry i Meghan Markle podczas ostatniej przed epidemią wizyty w Wielkiej Brytanii

Książę Harry i Meghan Markle podczas ostatniej przed epidemią wizyty w Wielkiej Brytanii, fot. Pete Maclaine / Zuma Press / Forum