Kiedy Jennifer Aniston organizowała imprezę z okazji swoich 50. urodzin, przecieraliśmy oczy ze zdumienia, gdy okazało się, że Brad Pitt był jednym z gości. Plotki o ich potajemnych spotkaniach i romansie pojawiały się od dawna, jednak traktowaliśmy je raczej z przymrużeniem oka. Ostatnio amerykańskie tabloidy ogłosiły nawet, że para wzięła ślub i wybrała się na miesiąc miodowy.

ZOBACZ: Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli potajemny ŚLUB! Informacja wywołała BURZĘ

Jennifer Aniston nosi obrączkę

Ostatnio Jen została sfotografowana na planie filmu. Wygląda pięknie, widać, że promienieje a czas jakby się dla niej zatrzymał. Ciężko uwierzyć, że ma już 50 lat!

Uwagę zwróciły jednak dłonie aktorki i obrączka na palcu serdecznym. Naprawdę wzięła potajemny ślub z Bradem? A może to tylko nic nie znacząca biżuteria.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli na wycieczce w Paryżu

Według informatorów para aktorów była w marcu razem w Paryżu przez 5 dni. Brad był widziany na lotnisku w czapce i okularach przeciwsłonecznych, a później na balkonie w hotelu z widokiem na Wieżę Eiffla.

Paryż zawsze miał specjalne miejsce w sercu Brada i Jen. Za każdym razem, gdy tam podróżują, stają się sobie bliżsi. Spędzili tam około pięciu dni, ciesząc się widokami i sobą.Wymykali się w nocy, aby nikt ich nie zauważył – naprawdę czuli się jak nowożeńcy.

Brad został zauważony przybywający na lotnisko Charles de Gaulle 11 marca. Najwyraźniej usiłował pozostać tajnym, nosił szarą czapkę i nosił okulary przeciwsłoneczne. Później był widziany na balkonie hotelu z widokiem na Wieżę Eiffla.

Szok! Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na pocałunkach. Byli już na drugiej randce?

Jak myślicie, co naprawdę jest między nimi?

Jennifer Aniston
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Brad Pitt i Jennifer Aniston