Kim Kardashian (39 l.) przebywa w Paryżu, gdzie lansuje się wymyślnymi stylizacjami. Kardashianka chce uchodzić za ikonę stylu a tymczasem jej stylówki zazwyczaj określane są mianem koszmarnych i za bardzo przekombinowanych. W stolicy mody Kim sfotografowała się z dawną znajomą, która za bardzo zainspirowała się celebrytką. Efekt wygląda komicznie.

Kim Kardashian w NOWEJ fryzurze poszła na pokaz swojego męża w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian w Paryżu z ogromną torebką Hermes

Kim Kardashian w dalszym ciągu przebywa w Paryżu i zaskakuje stylówkami. Celebrytka może pochwalić się imponującą garderobą, w swojej kolekcji ma naprawdę sporo dizajnerkach elementów.

Kim i Kourtney jak KOSMITKI z córkami w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kardashianka tego dnia dała się sfotografować w warkoczykach sięgających do talii – od kiedy Kim zawitała do Europy pokazała się już w kilku fryzurach.

Celebrytka ostatnimi czasy gustuje w skórzanych stylizacjach. W Paryżu również pokazała się w total skórzanym look’u. Skórzaną koszulkę niedbale przewiązała w pasie, pokazując kawałek brzucha, dobrała do niej pasujące spodnie. Jednak wszystkie oczy skierowane były na ręcznie malowaną torbę Hermes Birkin z artystycznymi ilustracjami.

Torba jest prawdopodobnie jedynym przedmiotem w garderobie Kim, który nosiła lub używała więcej niż jeden raz, i tak naprawdę była prezentem od Kanye’go Westa siedem lat temu.

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kanye podarował Kim torbę na Boże Narodzenie w 2013 roku – torbę ręcznie malował artysta George Condo, i może kosztować około 80 tys. złotych (i to bez jedynej w swoim rodzaju grafiki). Jeden z obrazów Condo, Manhattan Strip Club, został sprzedany na ostatniej aukcji za oszałamiające 1,3 miliona dolarów!

Kim korzystając z okazji umówiła się na spotkanie z Michèle – żoną znanego projektanta Ricka Owensa – Kobieta wzbudziła niemałą sensację, gdy pokazała się w czarnej sukni. Największą uwagę przyciągała jej pokaźnych rozmiarów/ albo OGROMNA pupa. Wyglądało to tak, jakby kobieta wepchnęła sobie w majtki kilka poduszek. 

Potrzeba matką wynalazku! Już niedługo na rynek trafi sztuczna pupa Kim Kardashian za zawrotną cenę – około 2 tys. złotych! 

Kim przywitała się z nią serdecznie, po czym udały się na lunch.

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kim był w stolicy Francji, aby wesprzeć Kanye, który zadebiutował ze swoją kolekcją Yeezy Season 8 na prestiżowym, paryskim Fashion Weeku.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian pokazała, co robi jej mąż, gdy ona przymierza ciuchy w butiku

Świat się kończy! Za 450 dolarów możesz sobie kupić PUPĘ Kim Kardashian (ZDJĘCIA)

TO musicie ZOBACZYĆ! Tańcząca Kim Kardashian razem z córką North. Celebrytka ma dwie lewe nogi?