Joanna Opozda tydzień temu oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Portale plotkarskie rozpisywały się o ciąży aktorki tuż po ślubie, ale gwiazda wszystkiemu zaprzeczała. Przez konflikt z ojcem, musiała poinformować fanów szybciej niż, zamierzała.

Joanna Opozda potwierdza ciążę. Opublikowała oświadczenie na Instagramie

Joanna Opozda na Warszawskim Festiwalu Filmowym

Ojciec Joanny Opozdy uległ wypadkowi na Madagaskarze (mieszka tam i prowadzi hotel). Po tym stwierdził, że jego córki i żona zostawiły go bez pomocy i roztrwaniają jego pieniądze. Wściekły Antek Królikowski napisał do świeżo upieczonego teścia, który postanowił upublicznić te wiadomości. Wynikało z nich jasno, że para spodziewa się dziecka i prosi o spokój.

Matka Joanny Opozdy zabrała głos w sprawie jej ojca: „Wyrządził ogromną krzywdę mnie i naszym dzieciom”

Aktorka po ślubie nie pojawiała się publicznie. Unikała mediów, a nawet przestała udzielać się w mediach społecznościowych. Podobno źle znosi ciążę. Natomiast nie zrezygnowała z tak ważnego wydarzenia, jakim jest Warszawski Festiwal Filmowy.

Żona Antka Królikowskiego zaprezentowała się w niebieskim garniturze. Można zauważyć, że chciała ukryć ciążowe kształty, ale mimo tego widać lekko zaokrąglony brzuszek.

Joanna Opozda pojawiła się na festiwalu ze względu na główną rolę w filmie Brigitte Bardot cudowna.

Antek Królikowski pokazał zdjęcie swojej żony o poranku: „Nie wiem czy to nie ostatni dzień życia męża”

Joanna Opozda Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda Fot. Piętka Mieszko/AKPA