Joanna Opozda (32 l.) została nową dziewczyną Antka Królikowskiego (31 l.). Aktor kilka tygodni temu rozstał się ze swoją dziewczyną Kasią. Para nie kryje się ze swoim związkiem. Joanna pokazała na swoim Instagramie, jak spędzała sobotni wieczór w towarzystwie znajomych, w tym chłopaka Antka i Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

TYLKO U NAS: Joanna Opozda komentuje awanturę w restauracji. „Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać”

Joanna Opozda imprezuje a Antkiem Królikowskim i Mariną

Joanna Opozda pokazała, jak bawiła się ze znajomymi w jednym z modnych, warszawskich klubów. Oprócz Antka i Mariny, znajdowali się tam m.in. Patryk Pniewski znany z „Pierwszej Miłości” i Oliwia Bosowska grająca w serialu „Kod genetyczny”.

Joasia i Marina przyjaźnią się od dawna. Opozda pokazała nagranie, jak wszyscy tańczyli do piosenki Łuczenko-Szczęsnej „News”.

 

 

Joanna Opozda – partnerzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski znają się od lat, jednak dopiero teraz się do siebie zbliżyli.

Polska Brigitte Bardot – kim jest Joanna Opozda, którą serwisy plotkarskie łączą z Antkiem Królikowskim?

W 2016 roku aktorka wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”. Tańca uczył ją Kamil Kuroczko. Joanna i Kamil nie zaszli zbyt daleko w show – odpadli w czwartym odcinku i zajęli dopiero 8. miejsce. Ale udział w programie okazał się początkiem miłości aktorki i tancerza. Para była ze sobą kilkanaście miesięcy.

Po rozstaniu z Kamilem aktorka była związana z tajemniczym biznesmenem, którego imienia i nazwiska nie zdradziła. Opozda pokazała swego ukochanego – wiosną 2019 roku, kiedy poinformowała o swoich zaręczynach. Chłopak aktorki, który pochodził z Włoch, oświadczył się jej w pięknych okolicznościach – zabrał ukochaną na Sardynię i tam poprosił ją o rękę. Wręczył też Joannie imponujący pierścionek – tabloidy pisały, że kosztował 100 tys. złotych.

Antek Królikowski ROZSTAŁ SIĘ z swoją dziewczyną Kasią. To definitywny koniec?

Myślicie, że związek Antka i Joasi przerodzi się w coś poważnego?

scena z: Antoni Królikowski, Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Antoni Królikowski, Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA