Joanna Opozda ostatnio oświadczyła, że dostała obrzydliwą wiadomości, którą po raz pierwszy w życiu zgłosiła na policję. Przyznała, że nigdy tak bardzo nie dotknął ją hejt i obiecał sobie, że tym razem nie odpuści.

Zwykle macham na takie wiadomości ręką i uważam, że nie ma co walczyć z wiatrakami, bo to jest tyle roboty z tym wszystkim. Ale właśnie przez takie podejście, odpuszczanie, ci hejterzy nakręcają tę spiralę nienawiści, przesuwają granice, pozwalają sobie na coraz więcej i czują się po prostu bezkarni. Dlatego ja tym razem nie odpuszczę. Zrobię wszystko, żeby znaleźć tę osobę, chociażby po to, żeby dać przykład – powiedziała Opozda.

Joanna Opozda chwali się wyprawką dla dziecka. Same luksusy!

Joanna Opozda opublikowała tożsamość hejterki

Joanna Opozda po dwóch dniach wróciła z kolejnymi informacjami na Instagramie. Policja znalazła dane tej osoby i przy okazji okazało się, że gnębiła nie tylko aktorkę, a wiele innych gwiazd. Ofiarami hejterki zostali także: Dorota Gardias, Karolina Korwin Piotrowska i Piotr Gąsowski. 

Parę dni temu pokazałam wam screeny obrzydliwych wiadomości, które otrzymałam od pewnej anonimowej osoby, która życzyła mi śmierci, życzyła śmierci mojemu nienarodzonemu dziecku. Te słowa bardzo mnie dotknęły i obiecałam, że tym razem nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby ją znaleźć. No i proszę państwa udało mi się. Także hasło „nikt nie jest anonimowy w sieci” staje się dzisiaj faktem. I chcę jeszcze tylko dodać, że ta hejterka, okazała się nie tylko moją hejterką, bo ta kobieta pisała do masy innych znanych osób, życząc im m.in. śmierci – poinformowała Opozda.

Joanna Opozda nie wytrzymała! Po tej wiadomości poszła na POLICJĘ

Tłumaczy, że kobieta pisała m.in. do Piotra Gąsowskiego, gdy ona leżał w szpitalu chory na covid i życzyła mu śmierci, naśmiewała się z guza Doroty Gardias oraz wysłała obrzydliwe wiadomości do Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Tego jest masa, ludzi odezwało się do mnie naprawdę sporo. Myślę, że uda się zrobić jakiś pozew zbiorowy, na razie jestem w trakcie rozmów na ten temat, ale tak jak mówiłam – ja tego nie zostawię – podkreśliła.

Joanna Opozda zaprezentowała brzuszek. Aktorka wygląda przepięknie!

Zauważa, że taka osoba po prostu uwielbia sprawiać ból innym ludziom i naprawdę naciska na mega czułe punkty.

Powiem wam szczerze, popłakałam się, czytając wiadomości od osoby, której totalnie nie znam. I byłam wściekła na siebie, że tej kobiecie udało się doprowadzić mnie do łez. Dlatego obiecałam sobie, że nie odpuszczę i ją znajdę. I nie będę miała teraz skrupułów, żeby pokazać, jak ona wygląda i jak się nazywa. Uważam, że tak należy postępować z tego typu ludźmi i tak będę postępować z każdą kolejną osobą, która będzie do mnie pisać takie wiadomości – zapowiedziała.

Za obrzydliwymi wiadomości, które wysyłała do znanych osób stoi kobieta z Nowego Dworu Mazowieckiego. Joanna Opozda dowiedziała się też, że pracowała w sklepie Pepco.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze teledysku

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze teledysku fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Joanna Opozda na ściance

Joanna Opozda/fot. AKPA