Julia Wieniawa (21 l.) od jakiegoś czasu jest singielką. Od rozstania z Baronem, nie spotykała się oficjalnie z nikim. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Glamour”, młoda aktorka poruszyła kwestię samotności.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino mają już swój HASZTAG w Internecie!

Julia Wieniawa o samotności

Julia ma za sobą dłuższy, 2-letni związek z Antonim Królikowskim oraz z Aleksandrem Baronem, gitarzystą „Afromental”, który trwał 7 miesięcy.

Gwiazda powiedziała, że czasem ciężko jest o trwałą relację przy tak intensywnym trybie życia, jaki prowadzi.

Kilka moich znajomości nie przetrwało mojego sukcesu. Pojawiała się zazdrość. Niektórzy nie potrafili też zrozumieć, że ja naprawdę nie mam wiele czasu. Nie pracuję „od do”, nie mam wolnych weekendów i wieczorów.

Wieniawa spotyka się z Morrone? Aktorka ZABRAŁA GŁOS

Młoda aktorka wyznała, że czasem brakuje jej bliskości, ale obecnie skupia się głównie na pracy. Nie jest jednak zamknięta na nowe znajomości.

Czasami brakuje mi bliskości. Zawsze się z kimś spotykałam, z kimś randkowałam, bo lubię atencję, lubię się zakochać. Ale teraz skupiam się na sobie, mam tak dużo pracy. Choć nigdy nie mówię nie i czekam z otwartym sercem, aż coś się wydarzy.

WOW! RAJSKIE wakacje Julii Wieniawy. Spotkała na nich inną gwiazdę

Julia obecnie jest jedną z uczestniczek „Tańca z Gwiazdami”. Na ekrany kin wchodzą również dwa filmy z jej udziałem: „Small World” oraz „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Julia Wieniawa na okładce „Glamour”:

Julia Wieniawa/fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Julia Wieniawa/fot. Podlewski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Antoni Królikowski, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA