Julia Wieniawa (21 l.) zdobyła popularność dzięki roli w telewizyjnym programie „Rodzinka.pl”. Później jej kariera rozwinęła skrzydła, a Wieniawa została jedną z najpopularniejszych młodych aktorek w Polsce. Dzisiaj na Instagramie obserwuje ją 1,6 mln. Internautów. Teraz Wieniawę można oglądać na Polsacie, gdzie gra w serialu „Zawsze Warto” i to w nim miała swoją pierwszą scenę łóżkową. Aktorka opowiedziała o swoich obawach.

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z wakacji z Baronem!

Julia Wieniawa w pikantnych scenach łóżkowych

Julia Wieniawa w bardzo szybkim tempie zrobiła nieprawdopodobną karierę. Jakiś czas temu poinformowała, że dołączyła do obsady nowego serialu, emitowanego przez Polsat – „Zawsze warto”. Wieniawa nie ukrywała, że to naprawdę spore wyzwanie dla jej kariery aktorskiej. W serialu wciela się w jedną z głównych bohaterek – Adę Michalską. Julia ma okazję występować w odważnych scenach łóżkowych. To na planie serialu „Zawsze Warto” odegrała pierwsze sceny łóżkowe. Jakiś czas temu musiała również odegrać niełatwą scenę gwałtu. Jak poradziła sobie z tym zadaniem?

Jak czuła się Julia Wieniawa odgrywając sceny łóżkowe?

Wieniawa przyznała, ze do tej pory to były najtrudniejsze sceny w jej karierze aktorskiej. Julia musiała grać półnaga na oczach ekipy filmowej, jednak atmosfera na planie jest bardzo dobra a Wieniawa czuła się komfortowo.

Julia Wieniawa jak Dagmara z Królowych życia

To były moje najtrudniejsze sceny. Po pierwsze dlatego, że w jednej z nich grałam z Mariuszem Bonaszewskim, którego bardzo szanuję jako aktora. A po drugie dlatego, że te sceny same w sobie nie były łatwe, ponieważ musiałam być prawie półnaga przed całą ekipą. Na szczęście produkcja zapewniła mi komfort pracy na planie i mam nadzieję, że wszystko wypadło wiarygodnie – zdradziła Julia.

Julia Wieniawa w pierwszych scenach łóżkowych.

Julia Wieniawa, fot.Instagram/juliawieniawa.

W najbliższych odcinkach „Zawsze warto” nie zabraknie emocji. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć serialową Adę w łóżku z Kamilem (w którego się wciela Kuba Wesołowski). Mężczyzna będzie próbował na nowo zdobyć jej serce. Nie zabraknie gorących scen łóżkowych.

Oglądacie ten serial?

Jak Wasze wrażenia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marina, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska i inne gwiazdy nagrały razem TikToka

Julia Wieniawa ćwiczy z mamą JOGĘ: „Doceniamy wszystko sto razy bardziej”

Julia Wieniawa na dobre odcięła się od BARONA!

Julia Wieniawa i Katarzyna Zielińska razem grały w serialu "Zawsze Warto".

Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Seksowna Julia Wieniawa cała na czarno na czerwonym dywanie.

Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA