Kilka miesięcy temu Julia Wieniawa z wielką dumą ogłosiła na Instagramie, że stała się właścicielką marki kosmetycznej. Aktorka podkreślała, że firma produkująca kosmetyki to jej kolejny wielki sukces. Co się stało, że z niej zrezygnowała?

„Zupełnie inna wizja”.

Aktorka zaanonsowała swoje wejście do branży beauty za pomocą swojego profilu na Istagramie.

Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną @jusee_cosmetics. Marzenia naprawdę się spełniają. (…) Przysięgam, że to będzie za*ebiste – ogłosiła gwiazda w jednym ze swoich postem.

Internauci ZACHWYCENI Julią Wieniawą na nowym zdjęciu: „Jak Hailey Bieber”

Jednak jak donosi portal Pudelek.pl jej fani zauważyli, że od pewnego czasu na jej profilu nie widać już wzmianki o marce, a strona internetowa dedykowana brandowi przestała działać.

Nie jestem już częścią Jusee. Miałam zupełnie inną wizję prowadzenia tej firmy niż moi wspólnicy i z tego powodu sprzedałam swoje udziały – poinformowała Julia w rozmowie z Pudelkiem.

Julia Wieniawa wypoczywa z mamą w mega drogim hotelu!

Zaledwie kilka tygodni temu Julia podczas swoich wojaży w Paryżu wrzucała zdjęcia z produktami swojej marki. Jednak teraz  jak twierdzi „intuicja” podpowiedziała jej, że należy zakończyć współpracę.

To było ciekawe doświadczenie i niczego nie żałuję, ale w życiu kieruję się intuicją i sercem, więc jeśli czegoś nie czuję, po prostu tego nie robię. Mimo wszystko cieszę się, że współtworzyłam podwaliny tej marki i bez względu na układ właścicielski życzę tej firmie dalszego rozwoju i samych sukcesów. Tymczasem z ogromną pasją i miłością angażuję się w moją firmę Lemiss, którą współtworzę z moją przyjaciółką – dodała. 

Na Instagramie w wyróżnionych wciąż można znaleźć relacje promujące markę Jusee. Mieliście okazję spróbować kosmetyków od Wieniawy?

Julia Wieniawa zdała egzamin na prawo jazdy – ale zobaczcie, jak wspierał ją Nikodem

df 3aqs`z