Julia Wieniawa (20 l.) słynie z tego, że lubi eksperymentować ze swoich wyglądem. Aktorka bardzo często pokazuje się w różnych makijażach – udowadniając, że dobry make-up możne kompletnie zmienić rysy twarzy. Tym razem pokazała zdjęcie, na którym wygląda jak inna osoba. Fani dopatrzyli się podobieństwa do innej aktorki.

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa zatańczy za duże pieniądze, kto jeszcze wystąpi w 11. edycji show?

Julia Wieniawa w czerwonej szmince na ustach

Julia Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie najnowsze zdjęcie z Forum Kina w Gdyni. Aktorka pokazała się w wyprostowanych włosach, które wyglądały na jaśniejsze niż zazwyczaj i w minimalistycznym makijażu. Wieniawa postawiła mocny akcent na usta. Zazwyczaj Julię możemy oglądać z naturalnie pomalowanymi wargami. Tym razem gwiazda postawiła na zmianę i musimy przyznać, że wygląda bardzo ponętnie. Tak mocne kolory szminek zawsze będą uwydatniać nasze usta. Należy jedynie pamiętać, by odpowiednio o nie zadbać, uprzednio wykonując delikatny peeling.

A tu screen z filmiku, bo nie zrobiłam sobie wczoraj selfie, a chyba polubiłam czerwone usta – podpisała zdjęcie Wieniawa

Fani byli oczarowani tym, jak niewiele trzeba by zmienić swój wygląd. Nawet gdy mamy delikatny makijaż twarzy czy niepomalowane oczy – czerwona pomadka robi całą robotę! Usta zawsze będą wyglądały na pełniejsze i bardziej soczyste. Nie wszystkim przypadła metamorfoza Julii do gustu. Znaleźli się i tacy, którzy twierdzili, że aktorka upodobniła się do clowna.

Nie poznałam Cię, wyglądasz bosko!

Byłem przekonany, że to Ada Fijał!

Mam wrażenie, ze Tobie to wszystko pasuje-ciemne włosy, jasne włosy, czerwone usta a nawet czarne. Zawsze piękna

Strasznie przerysowane usta na górnej wardze

Jak clown

Julia Wieniawa w czerwonych ustach:

A wy co myślicie o tym kolorze ust?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa prosto z Bali na czerwony dywan. Wygląda jak mulatka!

Szczuplutka Socha, opalona Wieniawa, seksowna Janoszek i TŁUM gwiazd na premierze filmu Jak poślubić milionera (ZDJĘCIA)

Antek Królikowski poddał się radykalnej metamorfozie. Po jego czuprynie nie ma już śladu

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA