Julia Wieniawa po latach zgodziła się wystąpić w programie Kuby Wojewódzkiego, chociaż wiele razy zapewniała, że się u niego nie pojawi, bo nie jest jej to potrzebne. Obok artyski na kanapie gościł także wokalista Ralph Kaminski.

ROZWŚCIECZONA DO GRANIC MOŻLIWOŚCI Julia Wieniawa RZUCA PRZEKLEŃSTWAMI na prawo i lewo!

Julia Wieniawa u Kuby Wojewódzkiego

Julia Wieniawa czuła się na kanapie całkiem swobodnie, dlatego też otworzyła się przed Wojewódzkim i opowiedziała o trudnych doświadczeniach. Wyznała, że miała w swoim życiu okropne sytuacje wpisujące się w ruch #metoo.

Druga płyta już jest w drodze, mam bardzo dużo materiału. Będzie na podstawie tego, co przeżyłam, a przeżyłam dość sporo takich kontrowersyjnych wydarzeń, o których nigdy nie mówiłam w mediach – podkreśliła.

Zdradza, że napisała z Arkiem Kłusowskim utwór „Kobiety”, który pasuje do strajku kobiet. Natomiast gwiazda z niej zrezygnowała: „Bałam się, że jest zbyt krzykliwa, a ja nie lubię skrajności. Myślę, że przyjdzie ten moment”.

Julia Wieniawa pokazała swoje archiwalne zdjęcie. Ale była wygimnastykowana!

Julia zapowiedziała kolejną płytę, na której opowie o molestowaniu kobiet:

Druga płyta już jest w drodze, mam bardzo dużo materiału. Będzie na podstawie tego, co przeżyłam, a przeżyłam dość sporo takich kontrowersyjnych wydarzeń, o których nigdy nie mówiłam w mediach. Przeżyłam na przykład sytuację, powiedzmy, że można by było podłączyć ją pod #metoo na planie – tłumaczy.

Julia Wieniawa w godzinnym wywiadzie zdradza, że nie zarabia z muzyki, nie pisze swoich tekstów i o Nikodemie Rozbickim

Kiedy Kuba dopytał, czy chodzi o molestowanie, czy o mobbing, aktorka odpowiedziała, że o to i to.

Przez to, że mam dosyć mocną osobowość, ja sobie z tym poradziłam. Zostawiam to dla siebie, bo nie chcę być znana ze skandali. Mam o czym opowiadać, mam co robić – ocenia.

Dodaje, że opowie o tych historiach w metaforze poprzez muzykę, która jest dobrym narzędziem do mówienia o ważnych rzeczach.