Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Zarabia na aktorstwie, ale to za reklamy dostaje najwięcej pieniędzy. 21-letnia gwiazda dorobiła się już dwóch mieszkań. Jednak to nie wszystko…

Julia Wieniawa ma swoją firmę

Julia Wieniawa już ma nowego chłopaka?! Aktorka długo nie była singielką

Julia Wieniawa ogłosiła dzisiaj, że zainwestowała w nowy biznes. Zdecydowała się wesprzeć firmę produkującą naturalne świece. Tłumaczy, że jest fanką takich świec i znalazła odpowiednią dla siebie markę:

Wszyscy, którzy mnie znają i od lat oglądają wiedzą, że jestem totalną fanką świec zapachowych. Ale nie zwykłych, tylko najlepiej zdrowych i naturalnych, o których chciałabym wam opowiedzieć i przy okazji powiedzieć o mojej nowej inwestycji. Ja w domu mam bardzo dużo świec i lubię sobie robić wieczorami takie moje jogowo-medytacyjne nocki, otoczona wieloma świeczkami. Na tę markę trafiłam niechcący i na początku spodobał mi się zapach, a później dowiedziałam się, że mają super zaawansowane receptury, które łączą naturalne woski z masłami kosmetycznymi. To co mnie zaskoczyło i zainteresowało jednocześnie jest to, że ta marka, jako jedna z nielicznych ma certyfikat czystości spalania – tłumaczy Wieniawa.

Julia Wieniawa na dobre odcięła się od BARONA!

Podkreśla, że pierwszy raz w życiu zdecydowała się na taką nową formę inwestycji, żeby wesprzeć polską markę (…).

Kupiłam u nich udziały zostając przy okazji nową współwłaścicielką firmy – oznajmiła aktorka.

Julia Wieniawa PIERWSZY RAZ wystąpiła NAGO w odważnych scenach łóżkowych