Justin Bieber i Hailey Bieber to jedna z najgorętszych par Hollywood. Odkąd się pobrali ich wartość wzrosła niemal dwukrotnie, niestety wiąże się to z tym, że paparazzi nie odstępują ich na krok.

Fani twierdzą, że podczas Met Gali Justin Bieber dał znać o CIĄŻY Hailey

Justin Bieber i Hailey Bieber o kryzysie w związku

Justin Bieber i Hailey Bieber wzięli ślub cywilny trzy lata, a dwa lata temu kościelny. Do dzisiaj tworzą udane małżeństwo, chociaż ich związek był wiele razy wystawiony na próbę, jak depresja i borelioza gwiazdora.

Małżeństwo teraz udzieliło wyjątkowo wspólnego wywiadu w podcaście „W dobrej wierze z Chelsea i Judah Smith”. Okazuje się, że gwiazdor zawiódł się na modelce:

To było naprawdę bardzo smutne, kiedy nie rozmawialiśmy. Zrobiłam coś, co naprawdę go zraniło i myślę, że dlatego w tamtym momencie wyrzucił z głowy pomysł poślubienia mnie – wyznała Hailey.

Bieberowie nie powiedzieli, o co konkretnie chodziło. Justin napomknął tylko, że było to coś bardzo niedojrzałego i głupiego. Hailey dodała, że chociaż ze sobą nie rozmawiali, to nigdy nie straciła nadziei, że pewnego dnia go poślubi.

Justin Bieber z żoną na Met Gali fot. Reuters / Forum

Para przypomniała sobie również trudny okres w ich związku, kiedy piosenkarz przechodził depresję. Modelka zdradziła, że wtedy miała wątpliwości co do wspólnej przyszłości z Justinem.

Dzwoniłam do niej (red. mamy) z płaczem i mówiłam: „Po prostu nie mogę tego zrobić. Nie ma mowy, żebym była w stanie to zrobić, jeśli tak będzie zawsze” – wyznała modelka. Na co mama jej odpowiadała: „To minie i wszystko będzie dobrze, on będzie zdrowy, a my jesteśmy tu dla ciebie” – mówiła mama Hailey.

Sieć obiegło nagranie, na którym Justin Bieber KRZYCZY na Hailey. Zabrała głos

Dodała, że wsparcie ze strony jej rodziny było kluczowe w przetrwaniu tych trudnych momentów. Podkreśliła też, że nie jest osobą, która porzuca kogoś w jego najgorszym okresie:

Nie jestem tego typu osobą. Chciałam wytrzymać bez względu na wynik – podkreśliła.

Justin Bieber o małżeństwie z Hailey: „Pierwszy rok był najcięższy”

Justin Bieber, kiedy borykał się z depresją w 2019 roku. Fot. FORUM/Backgrid

justin bieber i hailey baldwin pokłócili się?

Justin Bieber, kiedy borykał się z depresją w 2019 roku/ Fot. Forum