Marina Łuczenko-Szczęsna wspólnie z mężem, Wojtkiem Szczęsnym oraz klanem Lewandowskich polecieli na wakacje do Grecji.

Anna Lewandowska dodała zdjęcie z Mariną – napisała, co o niej myśli

Marina w końcu może się nacieszyć obecnością męża. W jednym z postów na Instagramie żona piłkarza kiedyś, jak naprawdę wygląda jej życie u boku piłkarza:

mój mąż pracuje CODZIENNIE! Nie ma wolnych weekendów. Czasami nie ma go w święta. A na 7 dni w tygodniu widzę go 3 dni ponieważ dzień przed meczem jedzie do hotelu, a takich meczy zazwyczaj w tygodniu ma 2. Fo tego w Turynie oprócz Wojtka nie mam rodziny ani przyjaciół, ani PRACY związanej z moim zawodem – opisywała swoje życie Marina.

Na szczęście są chwile, kiedy i Wojtek ma wolne i cała rodzina może się nacieszyć jego obecnością. Marina jest w skowronkach – to widać po wpisach na jej Instagramie.

Zakochałyśmy się w tych bransoletkach! Marina na wakacjach w Grecji pokazuje urlopowe stylizacje

Najnowszy film na profilu IG gwiazdy przedstawia ją i Wojtka całujących się w romantycznych okolicznościach przyrody. Jest naprawdę pięknie 🙂 I słodko!

Moja miłość… @wojciech.szczesny1 #love #mykonos #mylove #truelove #myhusband #married #6years #sunset #bestview #holidays – pisze Marina.

Fani są zachwyceni i gratulują obojgu.

Boże, jacy Wy jesteście cudowni😍 uwielbiam patrzeć na Waszą miłość, na to jaką cudną parę tworzycie ❤️ Każdemu życzę takiego uczucia ❤️❤️ – komentują internauci.