Kiedy Kim Kardashian i Kanye West podjęli decyzje o swoim rozstaniu nie trzeba być długo czekać na pojawienie się nowych partnerów u ich boku. Pierwszy zdecydował się na to Kanye, który zaczął spotykać się z Iriną Shayk. Niestety ich randki nie zamieniło się w nic poważniejszego. Magazyn „People” na powody zerwania wskazuje nadmiar pracy. Kanye kończy pracę nad albumem „Donda”, który powinien ukazać się już jakiś czas temu i nie ma czasu na randkowanie. Inne źródło magazynu wskazuje na to, że „Kanye był zawiedziony faktem, że Internet nie oszalał na punkcie jego randek z Iriną, tak jak to się stało w przypadku Jennifer Lopez i Bena Afflecka.

Kim Kardashian i Kanye West przyłapani na… randce? (ZDJĘCIA)

Co ciekawe wkrótce po zerwaniu z Iriną, Kanye spotkał się ze swoją byłą żoną Kim. Spotkali się na lunch w ekskluzywnej restauracji Nobu w Malibu i według informatorów spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. 

Będzie powrót?

New York, NY – Christy Turlington, Donna Karan, Kanye West, Kim Kardashian, and other stars attend Fashion Group International’s 2019 Night of Stars at Cipriani in NYC.
BACKGRID USA 24 OCTOBER 2019, Image: 478835085, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Atlanta, GA – Kanye West steps out onto the stage in all red as he previews his new album Donda at Atlanta’s Mercedes-Benz Stadium. Lucky fans filled the Atlanta stadium as the rapper performed songs from his new album.
Kanye planned to drop his album Donda, named for his late mother, last July, but it was never released. He confirmed the album will now be released on July 24. Kanye even had the support of ex, Kim Kardashian and all four of their kids at the event.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 622846842, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian i Kanye West przyłapani na... randce? (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i Kanye West przyłapani na… randce? (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i Kanye West na lunchu w Malibu fot. Forum/Backgrid