Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na początku października ostatecznie potwierdzili krążące już od miesięcy plotki o ich związku. W dniu 40. urodzin Kasi para opublikowała urocze zdjęcie ze wspólnego wyjazdu do Izraela i od tamtej pory całkiem przestali kryć się z łączącym ich uczuciem, do tego stopnia, że w jednym z odcinków „Pytania na śniadanie” mieliśmy okazję być świadkami ich pocałunku na wizji, a całkiem niedawno zakochani zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali z okazji 70-lecia TVP.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski TRZYMAJĄ się za ręce wychodząc ze studia PnŚ

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą swoje zaręczyny na okładce magazynu

Teraz okazuje się, że „Kurzopki” nie zwalniają tempa i są w sobie tak szaleńczo zakochani, że… zdążyli się już zaręczyć! Portal Party dotarł do bliskich Kasi i Maćka, którzy potwierdzili informację:

Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub!

Para postanowiła oficjalnie ogłosić swoje zaręczyny na okładce jednego z magazynów:

Już wkrótce informacja o zaręczynach zostanie potwierdzona na okładce jednego z kolorowych magazynów. Odbędzie się to z pompą, jak na gwiazdorską parę przystało. Planowana jest romantyczna sesja i wywiad.

Bliski pary zdradził, że zdecydowali się na taki krok, ponieważ zależy im na odpowiednim budowaniu wizerunku po ostatnich głośnych aferach:

Początkowo zdawali się na to, co przynosił kolejny dzień, ale wobec nieustannych publikacji, plotek i komentarzy, zdecydowali, że muszą mieć nad tym więcej kontroli. Mają obok siebie osoby, również z ramienia stacji, które im doradzają i pomagają w budowaniu wizerunku w tym intensywnym dla nich czasie. Wiedzą, że sposób, w jaki to wszystko zostanie przedstawione, będzie miał wpływ nie tylko na ich związek, ale i kariery.

Wow! (Nieoficjalne) gratulacje dla Kasi i Maćka. Czekamy z niecierpliwością zarówno na okładkę jak i ślub!

pasekkozak

Gala 70-lecia TVP. Katarzyna Cichopek debiutuje z Kurzajewskim, Edyta Herbuś w piórach, Kurska w brokacie

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jako para debiutują na wydarzeniu TVP. Skomentowali aferę z Pauliną Smaszcz

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maciej Kurzajewski skomplementował obcą kobietę w obecności Kasi Cichopek. Jej MINA BEZCENNA!