Kasia Cichopek – o ile wzbudza już jakieś emocje – są one z reguły pozytywne. Tym bardziej zaskakuje fakt, że aktorka nieprofesjonalna znalazła się w centrum wizerunkowej afery. Stawka jest wysoka, bo chodzi o dobrostan zwierząt.

Kasia Cichopek na Instagramie pokazała, jak pracuje podczas home office. Fani są zdziwieni, że tak chodzi po domu!

Kasia Cichopek – wizerunek

Przez lata funkcjonowania w mediach, Kasia wykreowała wizerunek uroczej dziewczyny z sąsiedztwa, który wspaniale łączył się z jej serialową postacią. Telewidzowie kojarzą ją jako uroczą Kingę z „M jak miłość” i kipiącą młodością uczestniczkę „Tańca z gwiazdami”, która na parkiecie nie tylko pokazała wysoki poziom tańca, ale też znalazła męża. Ostatnio jednak Kasia znalazła się pod ostrzałem internautów zarzucających jej podróżowanie w trudnych czasach pandemii. Celebrytka wyjaśniła, że jej wyjazd nie złamał żadnych przepisów.

Kasia Cichopek odsłania BRZUCH w stroju do ćwiczeń: „Ale forma”

Część kochani, pozdrawiam Was bardzo serdecznie z ciepłej, choć wietrznej Dominikany. Uciekliśmy, potrzebowaliśmy tego bardzo, żeby naładować akumulatory – przestrzegając oczywiście wszelkich zasad sanitarnych, zgodnie z przepisami. Bo już piszecie mi, że jedni mogą, a inni mogą wyjeżdżać, że to nie fair. Wszyscy mogą, granice nie są zamknięte, ale trzeba być ostrożnym i wybierać takie kierunki, które też zapewnią bezpieczeństwo – wyjaśniła Kasia. 

Okazuje się, że kolejne problemy Kasi również mają swoje źródło na Dominikanie. Partnerka Marcina Hakiela postanowiła spełnić swoje marzenie o konnej przejażdżce plażą, co udokumentowała sesją opublikowaną na Instagramie. Na zdjęciach widać Katarzynę Cichopek w sukni przypominającej podomkę na grzbiecie konia. Fani celebrytki natychmiast zauważyli, że zwierzę nie wygląda na zadbane.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel świętują 12 rocznicę ślubu. Pokazali prywatne zdjęcia z ceremonii

  • Biedne są te zwierzęta a ludzie z braku wiedzy myślą że to takie przyjemne koń wychudzony za duże wędzidło i ogłowie i siodło na pewno zakładane na każdego konia to samo.
  • Biedny konik widać że ledwo żyje.
  • Zdjęcie ładne i Kasia też, ale żal tego biednego konia.
  • Bardzo mi żal tego konia!
  • Biedny konik może trzeba zainteresować jego losem.

Wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Kasia Cichopek została OBSIKANA

Celebrytka nie odniosła się do tych komentarzy.

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Niemiec/AKPA