Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po medialnej burzy już się nie ukrywają i chętnie chwalą się swoim szczęściem. Po wielu miesiącach ukrywania swojego związku, w końcu mogą robić to, co normalna para, a pomogła im w tym Paulina Smaszcz.

Maciej Kurzajewski nie może jeszcze zamieszkać z Katarzyną Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wakacje

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po pracowitym Sylwestrze i Nowym Roku w studiu „Pytania na śniadanie” zdecydowali się na wspólny odpoczynek. Dziś na ich profile instagramowe wleciało pierwsze, dość szalone zdjęcie z wakacji. Para znów wybrała się na Bliski Wschód.

Maciej Kurzajewski już za kilka dni będzie świętować 50 urodziny, więc jak można się domyślać, para także z tego powodu wybrała się na odpoczynek.

Pisali Kasi Cichopek, że ma wypalone końcówki. Teraz wybrała się do fryzjera, żeby zrobić z nimi porządek

Jak udało się dowiedzieć Plejadzie, Katarzyna i Maciej wybrali się tym razem do Jordanii: „On z okazji jej czterdziestki zafundował jej wypad do Jerozolimy, a teraz ona porwała go do Jordanii. Maciek świętuje w niedzielę 50. urodziny i postanowili spędzić ten wyjątkowy dzień tylko we dwoje” – mówiło źródło Plejadzie.

Co się stało ze skórą Katarzyny Cichopek? „Skąd te plamy? Bielactwa pani przecież nie ma?”

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA