Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się w 2020 roku, po 23 latach małżeństwa. Teraz Kurzajewski układa sobie życie z Katarzyną Cichopek, jednak nie dane jest mu zaznać szczęścia i spokoju – Paulina Smaszcz większość wolnych chwil spędza na komentowaniu w mediach poczynań swojego ex-męż i jego nowej partnerki. Choć przez jakiś czas wydawało się, że Kobieta-Petarda ostatecznie pogodziła się z obecnością nowej kobiety w życiu Kurzajewskiego i przestała komentować ich życie, nic bardziej mylnego. Zamiast tego jej ataki stały się coraz bardziej personalne i pełne oskarżeń.

Jakiś czas temu na instagramowym live, Paulina Smaszcz zasugerowała, że jej były mąż zamierza zabrać jej i ich synom majątek, by spłacić długi „innej rodziny”, jednoznacznie sugerując, że ma na myśli Katarzynę Cichopek. Wcześniej, gdy Katarzyna wyciągnęła do niej rękę w geście pojednania i pogratulowała zostania babcią, Smaszcz wykorzystała to, by uderzyć w swojego byłego męża i odpowiedziała:

Dziękuję z całego serca pani Katarzynie. Mam nadzieję, że teraz kiedy pojawiła się w naszej rodzinie wnuczka, Maciej Kurzajewski skupi się na relacjach ze swoimi synami, bo ma dużo do nadrobienia, zwłaszcza teraz, kiedy przez ostatnie miesiące promuje się głównie z dziećmi pana Hakiela.

Paulina Smaszcz sugeruje, że Kasia Cichopek TONIE W DŁUGACH!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają dość oskarżeń Pauliny Smaszcz. Szykują pozew

Choć afera z Pauliną Smaszcz i „Kurzopkami” w rolach głównych ciągnie się już od zeszłego roku, jest szansa, że wkrótce wreszcie dobiegnie końca. Okazuje się, że Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek mają już serdecznie dość ataków ze strony Pauliny Smaszcz. I choć ani razu nie odnieśli się do żadnego z jej komentarzy i nie wdawali się w publiczne pyskówki, zamiast tego postanowili podjąć inne, bardziej dosadne działania. Bliska osoba z otoczenia pary udzieliła wywiadu portalowi Party.pl, zdradzając, że Kurzajewski i Cichopek planują złożyć pozew:

Kasia i Maciej nie chcą w sieci komentować kolejnych wywodów Pauliny Smaszcz. Podjęli inne kroki – Kurzajewski już złożył pozew do sądu o naruszenie dóbr osobistych, a Cichopek zrobi to wkrótce. Mają nadzieję, że w ten sposób była żona prezentera TVP przestanie w końcu wypowiadać się na ich temat – przyznał informator portalu „Party.pl”.

Czy to raz na zawsze zakończy komentarze Pauliny Smaszcz względem Katarzyny Cichopek i Maćka Kurzajewskiego?

Paulina Smaszcz odpowiedziała Katarzynie Cichopek! Nie obyło się bez złośliwości

pasekkozak