Katarzyna Cichopek o swoich ulubionych zabiegach. “Jakie one są rewelacyjne. Czynią cuda”

Katarzyna Cichopek/fot. AKPA Katarzyna Cichopek/fot. AKPA

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, po których można lepiej poczuć się w swoim ciele. Zwłaszcza celebryci często oddają się takim przyjemnościom, choć niektóre z zabiegów wcale nie są tanie. Katarzyna Cichopek zdradziła, jak ona dba o siebie. Na to może pozwolić sobie właściwie każdy.

Wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Kasia Cichopek została OBSIKANA

Katarzyna Cichopek o swoich ulubionych zabiegach

Katarzyna Cichopek od lat gra w serialu “M jak miłość”, a od niedawna współprowadzi program “Pytanie na śniadanie”. Nic dziwnego, że na wizji chce dobrze wyglądać, dlatego chętnie korzysta z różnych zabiegów. Jak przyznała w rozmowie z portalem JastrząbPost, po pierwsze wymaga tego od niej jej praca, a po drugie to dla niej duża przyjemność.

W rozmowie aktorka zdradziła, że najchętniej udaje się do fryzjera oraz kosmetyczki na manicure i pedicure, czyli zabiegi, które cieszą się chyba największą popularnością.

Oczywiście najczęściej korzystam z sekcji fryzjerskiej. Dbam tutaj o swoje włosy już od lat. Ale uwielbiam też inne zabiegi. Manicure, pedicure – wyznała.

Oczywiście to nie wszystko. Cichopek pokochała masaże, których nie przestaje zachwalać. Jak dodała, na masaż twarzy albo ciała stara się zapisywać w każdej wolnej chwili.

Ale masaże – jakie one są rewelacyjne. Kiedy mam ciężki czas w pracy, kiedy jestem pospinana, mam stresy w swoim życiu prywatnym wtedy przychodzę tutaj i te masaże czynią cuda. Wychodzę o 100 kilo lżejsza. Kiedy mam chwilę dzwonię, wpadam, umawiam się. Zawsze znajdzie się jakiś termin, zwłaszcza w godzinach porannych, kiedy ja mam więcej czasu, jak mam dzień wolny. Po prostu pytam, czy jest dziś wolny termin na masaż, albo wizytę u kosmetyczki na masaż twarzy. Możliwości jest wiele, to tylko kwestia czasu i organizacji – zdradziła Katarzyna Cichopek.

A Wy, jakie zabiegi na twarz i ciało lubicie?

ZOBACZ TEŻ:

Kasia Cichopek zaliczyła makijażową WPADKĘ. Fani skupili uwagę na jej ustach: „Co się stało z górna wargą?”

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel świętują 12 rocznicę ślubu. Pokazali prywatne zdjęcia z ceremonii

Katarzyna Cichopek w zimowej stylizacji.
Katarzyna Cichopek/fot. AKPA
Katarzyna Cichopek - nowa prowadząca "Pytania na Śniadanie"
Katarzyna Cichopek/fot. AKPA
   

Monika Tatara - Redaktor

2 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jak małzeństwa sie do siebie upodabniają !!!!! teraz pani Cichopek– zupełnie stała sie podobna do męża. Może po powiększeniu zębów przez za duże licówki ??/— ale jej twarz zrobiła sie wyrażnie większa i kwadratowa ( podobna do twarzy męża !!!!) Teraz sa do siebie podobni !! A tych zębów, pani ma za dużo ???, albo sa za duże !!! Wyglądaja nie ciekawie !!! I ten sztuczny, nie ciekawy uśmiech ???/ Nie każda sytuacja wymaga szczerzenia sie !!!!!!A kiedys była ładną, normalną dziewczyną . A teraz twarz jakby była córką Cugowskiego !!!!

Czasu organizacji jasne. Przede wszystkim jednak pieniędzy. Po za tym jaka normalna kobieta jest wolna rano? Większość pracuje lub zajmuje się dziećmi. Głupia baba