Khloe spędziła święta w Bostonie ze swoim partnerem Tristanem Thompsonem i ich córeczką true. Dla Kardashianów święta się jednak nie skończyły i wciąż napływają prezenty gwiazdkowe. Jednym z nich postanowiła pochwalić się Khloe.

Khloe Kardashian na ODWAŻNYM zdjęciu bez stanika: „Najlepsze zdjęcie w 2020”

Khloe – prezent gwiazdkowy od Kim

Każdy wielbiciel serialu „Seks w wielkim mieście” pamięta zapewne odcinek, w którym główna bohaterka grana przez Sarah Jessicę Parker otrzymuje od ukochanego w prezencie torebkę w kształcie wysadzanej kryształkami kaczki. Dla słynącej z miłości do mody bohaterki torebka w ewidentnie złym guście była sygnałem, że nie jest rozumiana przez swojego partnera. Okazuje się, że torebki z logo Judith Leiber wciąż znajdują chętne klientki gotowe zapłacić ciężkie pieniądze za dość osobliwe projekty.

Jedną z nich jest Kim Kardashian, która w świątecznym prezencie ofiarowała swojej siostrze puderko w kształcie piłki do koszykówki – oczywiście suto wysadzane kryształkami. Za takie „cudo” trzeba zapłacić 4 tysiące dolarów.

Khloe Kardashian z córką na placu zabaw. Pokazała, jak WSPIERA Tristana (ZDJĘCIA)

36-letnia celebrytka pochwaliła się prezentem na swoim Instagramie, gdzie podziękowała Kim Kardashian. Przy okazji zademonstrowała światu  wręcz nierealnie długie paznokcie, które coraz wyraźniej stają się najgorętszym trendem sezonu.

Wszystko wskazuje na to, że siostry Jenner-Kardashian nie przejęły się oskarżeniami o zbytnie epatowanie bogactwem, podczas gdy świat zmaga się z kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa.

Khloe Kardashian z córką w Bostonie. Wszyscy patrzyli na jej DŁOŃ (ZDJĘCIA)

Podoba wam się świąteczny prezent dla Khloe?

Torebka Khloe Kardashian

Torebka Khloe Kardashian, fot. Instagram

Kadr z serialu "Seks w wielkim mieście", fot. YouTube

Kadr z serialu „Seks w wielkim mieście”, fot. YouTube

Khloe Kardashian z córką w Bostonie

Khloe Kardashian z córką w Bostonie fot. Backgrid USA / Forum