Kim Kardashian i jej 10-letnia córka, North West, znów zaskoczyły niesamowitymi kostiumami. Celebrytka zamieściła efekty tej sesji na swoim Instagramie. Z okazji Halloween 2023 wcieliły się w ikoniczne kostiumy Cher Horowitz i Dionne Davenport z filmu „Clueless” z 1995 roku.

Kim Kardashian przebrane za bohaterki „Słodkich zmartwień”

Kim Kardashian, znana z „Kardashianów”, opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których razem z córką prezentuje stylizacje z tego kultowego filmu. Kim wcieliła się w postać Cher i ubrana była w słynny żółty kostium w kratkę, który nosiła Alicia Silverstone w oryginale. Natomiast North przybrała stylizację Dionne w czarno-białą kratkę.

Kim Kardashian przeszła samą siebie! Przerobiła dom na KATAKUMBY w ramach Halloween! (WIDEO)

Cała kreacja została stworzona na miarę przez firmę Dolce & Gabbana. Kim dosłownie odtworzyła słynne słowa Cher: „Ugh, as if!” na jednym ze zdjęć, prezentując krótki żakiet w kratkę, plisowaną spódnicę i żółty kamizelkę. Nie zapomniała również o charakterystycznych dodatkach, takich jak białe pończochy za kolano i białe buty typu Mary Jane, a także futrzany biały mini plecak.

Kim Kardashian właśnie pochwaliła się nowym projektem Skims – stanikiem ze „sterczącymi sutkami”

North wcieliła się w Dionne, nosząc plisowany strój w kratkę i charakterystyczny biały kapelusz z czarną wstążką i czerwoną różą, dokładnie tak, jak postać z „Clueless”. Podobnie jak jej mama, miała wysokie skarpetki, czarną torebkę i wyrazistą minę na uroczych zdjęciach. Kim i North nie tylko ubrały się odpowiednio, ale również postanowiły odwzorować sceny z filmu, w tym tę, w której Cher i Dionne jeżdżą Jeepem.

To zdjęcie spotkało się z pozytywnymi komentarzami od fanów, przyjaciół i innych celebrytów. Wygląd Kim i North został określony jako najlepszy strój matki i córki, jaki kiedykolwiek widziano. Nie brakuje też żartów na temat tego, czy to na pewno te same stroje co w filmie, biorąc pod uwagę skrupulatność Kim w kopiowaniu stylizacji.