Kim Kardashian (43 l.) właśnie pokazała swoim 364 milionom fanów, jak wygląda nawrót łuszczycy. Gwiazda od lat otwarcie mówi o swojej łuszczycy, często dokumentując jej nawroty w mediach społecznościowych.

 

W 2019 roku Kim napisała nawet esej na temat choroby autoimmunologicznej dla strony internetowej swoojej siostry Kourtney Kardashian „Poosh”, wyjaśniając, że po raz pierwszy zaczęła wykazywać objawy, takie jak zapalenie stawów, w połowie pierwszej dekady XXI wieku.

Teraz gwiazda reality show ujawniła, że obecnie zmaga się z naprawdę „bolesnym” atakiem choroby skóry, „Jak szalona jest teraz moja łuszczyca”.

Kim Kardashian łuszczyca

Kim Kardashian walczy z łuszczycą

Kim Kardashian zauważyła, że „nie jest pewna”, co spowodowało nawrót, ponieważ ostatnio nie zmieniła diety, co było przyczyną jednego jej większych nawrotów w 2022 roku, „Próbowałam wszystkiego […] Łuszczyca jest do bani”, napisała.

Kim Kardashian została mężczyzną roku GQ

W osobnym filmie opublikowanym w jej relacji na Instagramie Kardashian wyjaśniła, że chociaż zwykle ma małą plamkę na nodze, widać, że zaognienie się powiększyło.

Ale teraz widzę, że powiększa się na całą nogę […] Po prostu wiem, że nadszedł czas, aby to rozwiązać, dodała Kim Kardashian.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Kim Kardashian łuszczyca Kim Kardashian łuszczyca