Kim Kardashian (43 l.) jest wszechmocna. Udowodniła swoją niezaprzeczalną dominację najnowszą okładką magazynu GQ, w której została okrzyknięta „mężczyzną roku”. Przypominamy, że dosłownie sekundę temu chwaliła się swoim. lukratywnym partnerstwem jej marki SKIMS ze Swarovskim, chwilę po tym, gdy ogłosiła oficjalną współpracę w amerykańską ligą koszykarską NBA.

Kim Kardashian i jej stanik ze „sterczącymi sutkami”

Kim Kardashian została sfotografowana w krawacie i męskiej marynarce z wielką paczką serowych Cheetosów. Jednak nie jest jedyną gwiazdą jubileuszowej okładki „MEN of the YEAR” GQ, obok niej pojawiły się takie gwiazdy – męskie – jak Travis Scott czy aktor Jacob Elordi.

Kim Kardashian „mężczyzną roku”

Niedawno gwiazda ogłosiła, że poszerza swoją ofertę bielizny marki SKIMS o kolekcję męską, gdyż chce, by „mężczyźni zobaczyli o co chodzi w tym całym szale” na punkcie jej brandu. Prawdopodobnie dlatego też znalazła się na okładce wpływowego magazynu dla facetów.

TAK Kim Kardashian świętowała swoje 43. urodziny

Okazuje się, że największym brandem w portfolio Kim Kardashian jest sama ona. Wygląda na to, że każdy chce kawałek jej „blasku”, a jej dominacja w branży medialnej nie ma końca. Co myślicie?

Zajrzyjcie do galerii zdjęć poniżej: