Kim Kardashian (39 l.) nie zawsze miała tak mocną pozycję w show-biznesie jak teraz. Na salony wprowadził ją Kanye West, który w niej zaszczepił pasję do mody. To raper miał na początku stylizować Kardashiankę, której wybory modowe nie były tak przychylnie komentowane.

Kim Kardashian przeżywa, bo nie zmieściła się w sukienkę od Versace!

Kim Kardashian w ciąży na gali Met w 2013

Kim Kardashian może być dziś ikoną stylu, ale tak nie było w 2013 roku. Teraz Kardashianka jest stałą bywalczynią na corocznej i bardzo ekskluzywnej gali Met. Jednak w 2013 r. Kim nie została nawet zaproszona i mogła wziąć udział w gali tylko jako ówczesna partnerka Kanyego Westa.

Kim była w tym czasie w ciąży z córką North i miała na sobie suknię w barokowe kwiaty z rozciągającego materiału. Kreacja została zaprojektowana Ricarda Tisciego. Po tym wydarzeniu sukienka stała się przedmiotem memów. Złośliwi twierdzili nawet, że Kim wyglądała w niej jak stara kanapa

Byłam wtedy w zaawansowanej ciąży. Moje ciało było bardzo opuchnięte i wzdęte i pomyślałem: „oczywiście, kiedy po raz pierwszy będę uczestniczyć w gali Met, to muszę być wielka” – wyznała na łamach Vogue Kardashianka

Kim zdradziła również, że ​​nie miała nic przeciwko temu, że nie otrzymała zaproszenia dla siebie i poszła jako osoba towarzysząca. Kardashianka nigdy nie marzyła, że będzie kiedykolwiek na gali met. 

Wiem, że nikt tak naprawdę mnie tam nie chciał – powiedziała szczera Kim 

Teraz Kim wyprzedza trendy. W czym nie zostanie sfotografowana, automatycznie ta rzecz jest wielkim hitem.

Kim Kardashian Donatella VersaceKim Kardashian Kanye WestKim Kardashian Kanye WestKim Kardashian Kanye West

Rzeczywiście wyglądała tak źle?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian pożegnała na dobre czarne włosy. Celebrytka stawia na zmiany

Mieliśmy nadzieję, że ten fason umarł w latach 90. Kim Kardashian przywraca go do życia (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian wzbudza sensację na STACJI BENZYNOWEJ. Znowu ma doczepy