Kim Kardashian (39 l.) nie zawsze miała tak mocną pozycję w show-biznesie jak teraz. Na salony wprowadził ją Kanye West, który w niej zaszczepił pasję do mody. To raper miał na początku stylizować Kardashiankę, której wybory modowe nie były tak przychylnie komentowane.

Kim Kardashian przeżywa, bo nie zmieściła się w sukienkę od Versace!

Kim Kardashian w ciąży na gali Met w 2013

Kim Kardashian może być dziś ikoną stylu, ale tak nie było w 2013 roku. Teraz Kardashianka jest stałą bywalczynią na corocznej i bardzo ekskluzywnej gali Met. Jednak w 2013 r. Kim nie została nawet zaproszona i mogła wziąć udział w gali tylko jako ówczesna partnerka Kanyego Westa.

Kim była w tym czasie w ciąży z córką North i miała na sobie suknię w barokowe kwiaty z rozciągającego materiału. Kreacja została zaprojektowana Ricarda Tisciego. Po tym wydarzeniu sukienka stała się przedmiotem memów. Złośliwi twierdzili nawet, że Kim wyglądała w niej jak stara kanapa

Byłam wtedy w zaawansowanej ciąży. Moje ciało było bardzo opuchnięte i wzdęte i pomyślałem: „oczywiście, kiedy po raz pierwszy będę uczestniczyć w gali Met, to muszę być wielka” – wyznała na łamach Vogue Kardashianka

Kim zdradziła również, że ​​nie miała nic przeciwko temu, że nie otrzymała zaproszenia dla siebie i poszła jako osoba towarzysząca. Kardashianka nigdy nie marzyła, że będzie kiedykolwiek na gali met. 

Wiem, że nikt tak naprawdę mnie tam nie chciał – powiedziała szczera Kim 

Teraz Kim wyprzedza trendy. W czym nie zostanie sfotografowana, automatycznie ta rzecz jest wielkim hitem.

Kim Kardashian Donatella Versace Kim Kardashian Kanye West Kim Kardashian Kanye West Kim Kardashian Kanye West

Rzeczywiście wyglądała tak źle?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian pożegnała na dobre czarne włosy. Celebrytka stawia na zmiany

Mieliśmy nadzieję, że ten fason umarł w latach 90. Kim Kardashian przywraca go do życia (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian wzbudza sensację na STACJI BENZYNOWEJ. Znowu ma doczepy