Kim Kardashian (40 l.) i Kanye West (43 l.) podjęli ostateczną decyzję o zakończeniu małżeństwa. Celebrytka złożyła pozew o rozwód. Do końca jednak próbowała ratować swój związek. Co ostatecznie pchnęło ją do rozstania?

Kim Kardashian i Kanye West OFICJALNIE się rozwodzą!

Kim Kardashian rozwodzi się przez chorobę Kanye Westa?

Według doniesień para chce podzielić się prawną opieką nad czwórką swoich dzieci. Prawnicy Kim już kilka tygodni temu rozpoczęli pracę nad ugodą, która równomiernie podzieli ich majątek.

Już w zeszłym roku było głośno o kryzysie w małżeństwie Kardashianki. Kanye publikował niepokojące wpisy, które wynikały z jego choroby afektywnej dwubiegunowej.

W jednym z nich poinformował fanów, że Kim i Kris Jenner chciały go ubezwłasnowolnić.

Kim chciała, żeby mnie ubezwłasnowolnić. Razem z Kris wysłały nawet lekarza.

Okazuje się, że wtedy naprawdę chciały mu pomóc. Raper jednak odmówił terapii. To wpłynęło na decyzję Kim o rozwodzie.

Kim i Kanye spotkali się z prawnikami. Kim czuła, że ​​próbowała wszystkiego, aby naprawić małżeństwo. Kanye odmawiał pomocy, o którą prosiła, co było ostatnią szansą. Ona i Kris próbowały skłonić go do pójścia na terapię i oferowały wsparcie najlepiej, jak potrafiły, a on odmawiał – zdradza informator hollywoodlife.com

Oto dowód, że Kanye West WYPROWADZIŁ się od Kim Kardashian. Zobaczcie, co zrobiła z jego pokojem

Ona naprawdę go kocha i chce dla niego jak najlepiej, ale unika mieszania całej rodziny we wszystkie problemy i dramaty. Próbuje trzymać dzieci z daleka od tego (…) Spędza dużo czasu z rodziną, skupiając się na swoich najmłodszych dzieciach, spędzając czas z ich kuzynami, aby załagodzić wszelkie napięcia związane z rozwodem.

Kanye West NIE RADZI sobie po rozstaniu z Kim Kardashian. Smutne wieści

Cała rodzina wspiera Kim i wierzą, że uda im się wspólnie z Kanye wychowywać dzieci, tak jak było to w przypadku Kris i Roba Kardashiana.

Kim zna wiele przykładów rozwiedzionych par, które są bardzo szczęśliwymi rodzicami, zaczynając od jej własnych rodziców, więc jest pełna nadziei, że u niej i Kanye też to zadziała.

Kanye West wściekły na "Forbesa"

Kanye West, Kim Kardashian/fot. Forum

Kanye West wściekły na "Forbesa"

Kanye West, Kim Kardashian/fot. Forum

Kim Kardashian z rodziną

Kim Kardashian z rodziną fot. Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem fot. Backgrid USA / Forum

Kanye West wysiada z samochodu

Kanye West/fot. FORUM