Dawno, dawno temu cała rodzina Kardashianów i Jennerów stawała razem na planie zdjęciowym i robiła sobie wspólne świąteczne zdjęcie. Bożonarodzeniowe fotki były rodzinna tradycją przez wiele lat.

Ten sweterek Kim Kardashian wygląda na skromny, ale BIUST celebrytki prawie z niego wyskoczył (ZDJĘCIA)

Jednak kiedy córki Kris Jenner pozakładały swoje rodziny, coraz trudniej było się im dogadać i zebrać w jednym miejscu jednego dnia tak, by sfotografować się na jednym zdjęciu. Dlatego córki Kris kontynuują tradycję już w swoich rodzinach. Szczególnie chętnie świąteczne kartki z rodzinnym zdjęciem szykuje Kim Kardashian, która ma już czwórkę dzieci.

W tym roku Kim zaaranżowała prostą scenę. Cała rodzina (no, prawie cała…) usiadła na schodach i tak powstała kartka rodziny Westów 2019.

Kiedy Kimmy opublikowała kartkę w sieci, jej fani zaczęli się zastanawiać, czy celebrytka nie majstrowała przy niej w Photoshopie. Pojawiły się głosy, że Kim wkleiła do zdjęcia najstarszą córkę, North. W końcu Kim przyznała, że faktycznie, Nori nie było na zdjęciu.

Kim Kardashian z córką i mężem idzie do kościoła. Spójrzcie na North – tata jej na TO pozwolił? (ZDJĘCIA)

W rozmowie z Ellen DeGeneres Kardashianka powiedziała, że w dniu, gdy pozowali do zdjęcia, dzieci kłóciły się między sobą i North nie chciała pozować ze wszystkimi. Miała ochotę wyłącznie na sesję z mamą. Kim nie poddała się, ustawiła rodzinę tak, by zostawić miejsce dla Nori, po czym postać córki została wklejona do zdjęcia w programie graficznym.

To nie pierwszy raz, gdy Kim musi się uciekać do pomocy Photoshopa. Kilka tygodni temu w podobny sposób przemyciła do zdjęcia halloweenowego córeczkę Chicago, która bała się ojca przebranego za dinozaura i za nic nie chciała pozować w jego pobliżu.

Podpis pod zdjęciem True i Chicago wywołał BURZĘ – Khloe Kardashian wpędzi córkę w zaburzenia odżywiania?