Kim Kardashian zdecydowała rozwieść się z mężem. Mimo to w jego urodziny opublikowała zdjęcie z Kanye i dziećmi oraz zapewniła, że cały czas go kocha. Zaraz potem pojawiły się zdjęcia rapera z modelką, Iriną Shayk.

Kim Kardashian o małżeństwie z Kanye Westem 

Kim Kardashian do Kanye „Kocham cię nad życie”

Informator magazynu E! zdradził, dlaczego celebrytka zdecydowała się na rozwód. Według niego od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo.

Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – zdradza informator.

Z kolei Kim Kardashian w swoim reality-show tłumaczyła swojej mamie Kris Jenner, dlaczego nie inwestuje już w związek. Finałowy docinek został nagrany w grudniu 2020 roku.

Nie mam osoby, z którą mogłabym się dzielić moim szczęściem. Nigdy nie myślałam, że jestem samotna. Uważałam, że tak jak jest, jest w porządku. Mam dzieci, mój mąż przenosi się ze stanu do stanu. Przez długi czas mi to nie przeszkadzało. Gdy skończyłam jednak 40. rok życia, uświadomiłam sobie, że nie chcę męża, który żyje w innym stanie niż ja – mówiła Kim.

Kanye West z Kim Kardashian na gali Vanity Fair.

Kanye West z Kim Kardashian na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Reuters.

Żaliła się mamie, że chce mieć kogoś, z kim będzie miała wspólne zainteresowania: będzie mogła oglądać programy i ćwiczyć:

Każdego dnia, Khloe, Tristan i ja ćwiczyliśmy o 6 rano, jeździłam do nich przez dobre osiem miesięcy podczas kwarantanny i byłam o to tak zazdrosna – mówi w programie Kim.

Dodaje, że z Kanye osiągnęła duże rzeczy, ale brakuje jej tych małych i mimo że mają wszystko, co mogą sobie wyobrazić, jest gotowa na mniejsze wydarzenia, które będą znacznie więcej znaczyły.

Tak zareagowała Kim Kardashian na

Kanye West, Kim Kardashian Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

romans Kanye Westa i Iriny Shayk