Kinga Rusin (48 l.), której selfie z Adele i relacja z zamkniętej imprezy u Beyonce i Jaya Z wywołała spore zamieszanie w sieci, tłumaczy się z tego, co zaszło kilka dni temu.

Żarty się nie kończą. Kinga Rusin została bohaterką MEMÓW!

Na swoim Instagramie dziennikarka odpowiada na pytania, które kierują do niej dziennikarze. Rusin zaprzecza, jakoby po publikacji selfie miała problemy ze strony teamu Adele – takie sugestie pojawiły się wcześniej w mediach.

Kinga Rusin tłumaczy się z afery z selfie z Adele

Kinga Rusin tłumaczy, że zdjęcie z Adele zostało zrobione za przyzwoleniem gwiazdy. Adele miała wiedzieć o tym, że fotka trafi do mediów społecznościowych:

Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane, zrobione za zgodą Adele. Adele sama wybrała to zdjęcie spośród kilku zrobionych nam moim telefonem przez znajomego reżysera. Było to zdjęcie na instagrama, a nie „do szuflady – piszę Rusin.

Manager Adele poproszony o komentarz do zdjęcia wokalistki z Kingą Rusin. Odpowiedział

Dziennikarka wyjaśnia, że nie złamała zakazu robienia zdjęć podczas zamkniętej imprezy, ponieważ obowiązywał on w miejscu zabawy:

Był zakaz fotografowania i filmowania zabawy (w środku budynku). Nikt jednak nie zakazywał robienia sobie nawzajem pozowanych zdjęć, za zgodą fotografowanych. Zdjęcie z Adele jest pozowane i jest zrobione poza miejscem zabawy – pisze Rusin.

Gwiazda TVN jednoznacznie zaprzecza, jakoby ktoś z teamu Adele zgłaszał wobec niej jakieś pretensje związane ze zdjęciem:

Nikt ze strony Adele nie zgłosił się z jakimikolwiek pretensjami, ani niczego nie żądał – tłumaczy Kinga.

Kinga Rusin po HOLLYWOODZKIEJ imprezie: Naraziłam się wielu osobom w Los Angeles

Na koniec gwiazda zapowiada, że w piątek zamieści kolejny post, w którym odpowie na pytania związane z relacją z imprezy i wyjaśni, dlaczego skasowała pierwszy post z Adele.

View this post on Instagram

W związku z olbrzymią liczbą fałszywych informacji oraz pytań od dziennikarzy i internatutów ws słynnego zdjęcia z Adele poniżej moje odpowiedzi: Czy był zakaz fotografowania? Był zakaz fotografowania i filmowania zabawy (w środku budynku). Nikt jednak nie zakazywał robienia sobie nawzajem pozowanych zdjęć, za zgodą fotografowanych. Zdjęcie z Adele jest pozowane i jest zrobione poza miejscem zabawy. Jakie były okoliczności zrobienia tego zdjęcia z Adele? Czy miała Pani zgodę na publikację? Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane, zrobione za zgodą Adele. Adele sama wybrała to zdjęcie spośród kilku zrobionych nam moim telefonem przez znajomego reżysera. Było to zdjęcie na instagrama, a nie „do szuflady. Czy ktoś ze strony Adele zwracał się do Pani? Czy czegoś żądał? Nikt ze strony Adele nie zgłosił się z jakimikolwiek pretensjami, ani niczego nie żądał. Czy sprzedała Pani zdjęcie jakimkolwiek mediom? Zdjęcie nie było nikomu sprzedane. Zostało, jak wszystkie moje zdjęcia, opublikowane na moim profilu. Nie udzielałam nikomu zgody na publikację, pomimo masy próśb mailowych z różnych redakcji światowych. Redakcje te opublikowały to zdjęcie na własną odpowiedzialność. Dla zainteresowanych, jutro opublikuję odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ws RELACJI Z IMPREZY w tym dlaczego tamten post jest obecnie niewidoczny.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Kinga Rusin, Piotr Kraśko, SK:, , fot. AKPA