„Taniec z gwiazdami” ponownie stoi pod znakiem zapytania? Z powodu pandemii w marcu zawieszono show, które wróciło na antenę Polsatu jesienią, jednak sytuacja związana z koronowirusem komplikuje emisję programu. Okazuje się, że dwie pary musiały pożegnać się z rywalizacją o Kryształową Kulę, z powodu przymusowej kwarantanny. Kogo nie zobaczymy na ekranie?

Butny Donald Trump OPUSCIŁ szpital. „NIE bójcie się koronawirusa”

Uczestnicy „TzG” na kwarantannie!

„Taniec z gwiazdami” niedawno wrócił na antenę, po przerwie spowodowanej koronawirusem. Pandemia w dalszym ciągu się nie skończyła, a zachorowań jest coraz więcej. Na planie show zrobiła się nerwowa atmosfera.

Producenci programu poinformowali, że dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału widowni. To nie jedyna zmiana. Dwie pary zostały zmuszone pożegnać się z produkcją, gdy wyszło na jaw – że zaobserwowali u siebie objaw, które mogą wskazywać na zarażenie się wirusem.

Tak PŁAKAŁA Julia Wieniawa, gdy zawieszono Taniec z gwiazdami – na szczęście znalazła sposób na tęsknotę za show

WAŻNY KOMUNIKAT. W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności – czytamy na Instagramie tanecznego show.

Okazuje się jednak, że to nie jedyne osoby, których nie zobaczymy na ekranie.

Na Instagramowym profilu „TzG” pojawiła się jeszcze jedna informacja. Janek Kliment nie wystąpi w parze z Anią Karwan, tak jak do było do tej pory. Tancerz został skierowany na przymusową kwarantannę. Na tę chwilę nie wiadomo, z kim zatańczy Ania.

Produkcja zapewniła, że wieczorny odcinek odbędzie się. Reszta par miała wykonane testy na obecność koronawirusa a wynik był negatywny.

@janekkliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś @aniakarwan. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia – czytamy.

W walce o zwycięstwo i Kryształową Kulę pozostali: Julia Wieniawa, Edyta Zając, Ania Karwan i Sylwia Lipka.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taniec z Gwiazdami. Posągowo piękna Edyta Zając mówi o miłości: „Jestem zakochana…”

Taniec z Gwiazdami odbędzie się BEZ udziału publiczności. Nie wiadomo, co dalej z show

Taniec z Gwiazdami ODWOŁANY!