Kris Jenner (66 l.) stała się znów gwiazdą internetu, po tym jak w najnowszym odcinku reality show „Kardashians” okazało się, że jest TAK bogata, iż zapomniała o tym, że oprócz wszystkich innych nieruchomości, posiada również „mieszkanko” w Beverly Hills.

Kris Jenner o drugim dziecku Khloe – trudno było patrzyć na ten ból 

To urocze, małe miejsce, jeśli miałabym je sama opisać. Ma tyle kasy, że zapomniała nawet, że miała to miejsce. – powiedziała 66-letnia matka do Khloé Kardashian podczas premiery drugiego sezonu show, na co Khloé odpowiedziała.

Kiedy 38-letnia Kardashian zapytała mamę, kiedy ostatni raz była w luksusowym apartamencie? Kris Jenner wyznała, że nieruchomość w Beverly Hills to taka jej prywatna „świąteczna stacja do pakowania prezentów” i „warsztat Świętego Mikołaja”.

Być tak bogatą, jak Kris Jenner

Nie mogę się doczekać, aż będę wystarczająco bogata, że zapomnę, że mam gdzieś posiadłość – wyznała Khloé Kardashian, dodając z udawanym brytyjskim akcentem: Och, mam mieszkanie w Beverly Hills! Zapomniałam o tym!, zapomniałam o tym!.

Kris Jenner na wakacjach z młodszym chłopakiem

Kris Jenner wyznała następnie, że mieszkanie zostało zakupione, aby być bliżej swojej mamy, Mary Jo „MJ” Campbell i kuzynki Cici Bussey, które również mają posiadłość w tej okolicy, „Trochę zapomniałam, że tam jest”,  powiedziała ze śmiechem Jenner.

Media społecznościowe od razu zaatakowały! Followersi zarówno żartują z „zapomnianego apartamentu” Jenner, ale i krytykują jej bogactwo.

Kris Jenner zapominająca o mieszkaniu w Beverly Hills, to moja idolka. Też tak chcę! – czytamy w jednym z komentarzy”, „To chore, że jedna osoba ma taką fortunę. Nie są jej one potrzebne w takie ilości – czytamy w drugim.

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kris Jenner fot. Backgrid UK / Forum

Kris Jenner, fot.Forum/BACKGRID USA.