Kuba Wojewódzki jest znany z ciętego języka oraz docinania kolegom i koleżankom z show-biznesu. Mogłaby się ustawić spora kolejka osób, które poczuły się urażone w przeszłości ze strony dziennikarza TVN-u.

Kuba Wojewódzki o Beacie Tadli

Kuba Wojewódzki przyłapany z nową dziewczyną. To polska szablistka z wieloma medalami na koncie

Tym razem dostało się Beacie Tadli. Kuba Wojewódzki w felietonie na łamach tygodnika „Polityka” skomentował związek dziennikarki. Uważa, że Tadla cierpi na pewną chorobę…

Beata Tadla cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski. Właśnie przedstawiła światu swego nowego narzeczonego, nie bacząc, że poprzednie związki wyglądały jak Pearl Harbor. Jak mawiają zawodowi alkoholicy: jakie jest najlepsze wino? Następne – pisze Wojewódzki w felietonie.

Beata Tadla odpowiedziała portalowi „Plotek”, co myśli o dziennikarzu. Trzeba przyznać, że bardzo dyplomatycznie i łagodnie skomentowała słowa Kuby.

Serdecznie pozdrawiam Kubę oraz wszystkie jego byłe, obecne i przyszłe partnerki. Na satyryczne komentarze nie obrażam się nigdy, bo mam do siebie dystans. A w tym komentarzu zauważam autoironię autora, którego bardzo lubię i któremu życzę w miłości dużo szczęścia – mówi Tadla w rozmowie z Plotkiem.

Beata Tadla rozstała się. Jest OŚWIADCZENIE byłego partnera dziennikarki

Beata Tadla jest dwukrotnie rozwiedziona. Ostatni jej najgłośniejszy związek był z Jarosławem Kretem. Z kolei tydzień temu dziennikarka została przyłapana z nowym partnerem. Na razie nie potwierdziła oficjalnie nowego związku.

Co myślicie? Kto ma rację?

Beata Tadla. Fot. AKPA/AKPA

Beata Tadla. Fot. AKPA/AKPA

Kuba Wojewódzki. Fot. Baranowski Michał/AKPA

Kuba Wojewódzki. Fot. Baranowski Michał/AKPA