To, co zrobiła Kylie Jenner (22 l.) przejdzie do historii show-biznesu. Celebrytce mimo pojawiających się plotek, udało się ukrywać ciążę przez cały okres jej trwania. Bardzo zależało jej, aby w tym czasie zachować prywatność. Kylie wzięło na wspomnienia i na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z brzuszkiem.

Musicie zobaczyć nagranie Kylie Jenner, jak śpiewa dla córki Stormi. Miliarderka znowu ROZBIŁA Internet!

Kylie Jenner z ciążowym brzuszkiem

Kylie pokazała swoją ulubioną fotkę z czasów, gdy była w ciąży.

Mam tyle zdjęć z brzuchem, ale to zawsze było jednym z moich ulubionych. Posiadanie w brzuszku małej Stormi było wyjątkowym czasem w moim życiu. W rzeczywistości stałam się o wiele silniejsza i niezależna przez całe to doświadczenie. Kobiety naprawdę są niesamowite … Oznacz silną kobietę w swoim życiu 💓 @krisjenner – napisała oznaczając swoją mamę.

Kylie Jenner w ciąży

Kylie urodziła córkę Stormi w lutym 2018. Wcześniej przez kilka miesięcy ukrywała się przed paparazzi i dodawała na media społecznościowe tylko stare zdjęcia, na których było widać jej sylwetkę. Krążyły plotki, że jest w ciąży, ale nie udało się tego oficjalnie potwierdzić. Dopiero po narodzinach dziewczynki Kylie opowiedziała o wszystkim w specjalnym filmie.

Kylie Jenner PĘKA Z DUMY! Stormi potrafi TAKIE rzeczy

ZOBACZ TAKŻE:

Kylie Jenner jest w drugiej CIĄŻY?! Fani twierdzą, że dała im znak!

Tak Kylie Jenner zdradziła płeć dziecka?

Wycieczka po biurze Kylie Jenner sprawi, że poczujesz się bardzo biednie (WIDEO)

Kylie Jenner

Kylie Jenner Fot.FORUM/BACKGRID USA

Kylie Jenner

Kylie Jenner na premierze filmu Netflix Travis Scott ” Look Mom I can Fly” Fot: Forum, Mega Agency