Choć Polska odpadła już z Mistrzostw Świata w Katarze 2022 po przegranym meczu z Francją, pierwszy raz od 36 lat udało nam się wyjść z grupy i awansować do 1/8 finału. Teraz część polskich piłkarzy postanowiła dać sobie chwilę wytchnienia i wybrała się na wakacje. Zaraz po ostatnim meczu na profilu Anny Lewandowskiej mogliśmy przeczytać, że „nadszedł czas na zasłużony odpoczynek”:

Nasza mundialowa przygoda się skończyła, ale ostatnie dni zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców, którzy podążają za reprezentacją po całym swiecie. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy.

Internauci bezlitośni dla polskich piłkarzy! „Zagraliście dramat na mistrzostwach, a już za chwile zdjęcia z wakacji”

Anna i Robert Lewandowscy odpoczywają na wakacjach po MŚ w Katarze

Teraz na profilu Lewej zagościły fotki i filmiki z tropikalnych wakacji, na które wybrali się całą rodziną. Wśród nich wesołe taplanie się w basenie czy opalanie na plaży.

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska

Na jednym ze zdjęć nie zabrakło również czułości w stronę męża, który patrząc w obiektyw, tonie w objęciach żony. Wśród ładnych widoczków na zdjęciu mogliśmy oglądać pustą, rajską plażę, promienie słońca odbijajace się na idealnie gładkiej tafli wody oraz zgrabną pupę Ani Lewandowskiej, która też załapała się na zdjęciu.

IG: annalewandowska

Z kolei na jednym z nagrań Ania zdradziła, że nie obyło się też bez afery z Laurą w roli głównej. Opowiedziała, że jej młodsza latorośl się zbuntowała i nie chciała wracać do domu ze spaceru. Interweniować musiała starsza córka!

Laura dzisiaj zrobiła małą „aferkę”, że nie chce wracać do domu. Klara: „mamuś idę Jej wytłumaczyć i ją przyprowadzę”. Looooveeee – podpisała filmik dumna mama.

IG: annalewandowska

Czyżby Laura wkraczała w fazę buntu i mówienia „nie”?

Oto co Arek Milik zrobił ze swoją dziewczyną tuż po MŚ. Co za życie!

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska

Anna Lewandowska na stadionie w Katarze. To zdjęcie z córkami hitem internetu!

pasekkozak