Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na początku października 2022 roku ostatecznie potwierdzili krążące już od miesięcy plotki o ich związku. Jakiś czas później zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali z okazji 70-lecia TVP.

Nowe doniesienia o ślubie Cichopek i Kurzajewskiego! Muszą przyspieszyć plany?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek razem na wakacjach

Według doniesień mediów para niedługo później – w listopadzie – zaręczyła się podczas wycieczki do Nowego Jorku. Teraz pojawiają się ciągle pytania „kiedy ślub”.

Wygląda na to, że Kasia i Maciej na razie nie zaprzątają sobie głowy ślubem. Od kilku miesięcy urządzają swoje gniazdko w domu dziennikarza, a teraz spędzają romantyczne wakacje tylko we dwójkę na jednej z greckich wysp. 

Maciej Kurzajewski NIESPODZIEWANIE wpadł na TeleKamery i POCAŁOWAŁ Katarzynę Cichopek!

Para nie kryje się już ze swoimi związkiem i uczuciami do siebie. Dziś Maciej Kurzajewski zaskoczył fanów i opublikował urocze zdjęcie z ukochaną na Instagramie. Widzimy, że para pozuje na jednej z greckich wzgórz, ale to ich świetliste oczy przykuwają uwagę. Chyba nie da się lepiej pokazać, jak bardzo się kochają.

Dziennikarz zdradził też, jak on odnajduje szczęście w życiu:

Odnalezienie szczęścia niejednokrotnie tkwi w docenieniu małych chwil oraz drobnych gestów. To nie stan stały, lecz podróż, którą warto podjąć każdego dnia. Szczęście kryje się w uśmiechu bliskiej osoby, ciepłym promieniu słońca na skórze, czy w spełnianiu marzeń. Dlatego też, szukajmy go nie tylko w wielkich wydarzeniach, ale również w codzienności. Nasze szczęście zależy często od perspektywy, którą wybierzemy – napisał Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski żądają KOSMICZNEJ KWOTY od Pauliny Smaszcz!

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA