Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się w 2020 roku, po 23 latach małżeństwa. Para wzięła ślub w 1996 roku i doczekała się dwóch synów: Franciszka i Juliana. Dziś Paulina każdą wolną chwilę z małymi przerwami poświęca na rozwodzenie się nad życiem swojego ex-męża Macieja Kurzajewskiego, który w 2022 roku związał się z Katarzyną Cichopek. Para zdążyła się już nawet zaręczyć, a jakiś czas temu media obiegła informacja o planowanym ślubie.

Paulina Smaszcz tęskni za psem Bono. Niespodziewanie Maciej Kurzajewski wbił jej szpilę!

Maciej Kurzajewski usunął tatuaż z imieniem Pauliny Smaszcz. Zastąpiła go Statua Wolności

Dotychczas Macieja Kurzajewskiego z Pauliną Smaszcz prócz dzieci łączyły jeszcze na stałe dwie rzeczy – ich wspólny pies Bono, za którym Kobieta Petarda wciąż niemiłosiernie tęskni oraz… tatuaż Kurzajewskiego. Wszystko wskazuje jednak na to, że dziennikarz podjął kolejny krok, by definitywnie usunąć byłą żonę ze swojego życia.

Przez wiele lat na prawym przedramieniu u dziennikarza można było dostrzec wytatuowane imię żony oraz imiona dwóch synów. Nieoczekiwanie, na nowych zdjęciach i nagraniach prezentowanych przez Kurzajewskiego na Instagramie dotychczasowy tatuaż z imieniem Pauliny zastąpił nowy z głową Statuy Wolności.

Jakie jednak znaczenie kryje się pod zagadkowym tatuażem? Czy to faktyczny „symbol wolności” Kurzajewskiego od Smaszcz czy może sentymentalna pamiątka po wspólnej podróży do USA z Katarzyną Cichopek?

Jak Maciej Kurzajewski świętował urodziny? „Dla takiej chwili warto było przejechać dzisiaj 1000 km! „

IG: maciejkurzajewski

IG: maciejkurzajewski

IG: maciejkurzajewski

IG: maciejkurzajewski

pasekkozak

scena z: Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Maciej Kurzajewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Maciej Kurzajewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
SK: , , , , , , , , , , , , , , ,
fot. Niemiec/AKPA

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz SK: , , , , , , , , , fot. Wojtalewicz Jaros³aw/AKPA

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska SK: , , , , fot. Wojtalewicz Jaros³aw/AKPA