Maciej Musiał (25 l.) mimo młodego wieku ma spore doświadczenie w branży filmowej. Maciej od najmłodszych lat występuje na scenie. Największą rozpoznawalność zyskał po występach w popularnym programie „Rodzinka.pl”. Od tamtego czasu upłynęło kilka lat, a teraz Maciej wystąpił podczas festiwalu Mastercard OFF Camera. Aktor cały czas się rozwija, zmienia się również jego wizerunek.

Maciej Musiał w dłuższych włosach i z kolczykiem w uchu pod studiem „Dzień Dobry TVN”

Maciej Musiał na Mastercard OFF Camera

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych i najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Artysta miał okazję wystąpić w zagranicznej produkcji do adaptacji „Wiedźmina” Andrzeja Sapkowskiego. Musiał przeprowadził się nawet do Wielkiej Brytanii, by międzynarodowo rozkręcić swoją karierę. Teraz Maciej skupia się teraz na napisaniu pracy magisterskiej. Aktor jest studentem wydziału aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Maciek wystąpił podczas festiwalu Mastercard OFF Camera, gdzie opowiadał o swoich planach na przyszłość i pokazał się w stylówce na prawdziwego hipstera.

Kinga Duda i Maciej Musiał razem w Londynie. Zbliżą się do siebie na emigracji?

Aktor zamienia się w prawdziwego bad boy’a. Musiał dorastał na oczach widzów i z chłopaka zamienił się w mężczyznę. Maciej postawił na grungową stylizację, czarny T-Shirt na który narzucił dżinsową katanę i szare spodnie. Do tego dobrał białe adidasy.

Włosy Musiała są coraz dłuższe, czyżby aktor postanowił je zapuścić?

Maciej Musiał w grungowej stylizacji.

Maciej Musiał, fot. AKPA.

Maciej już jakiś czas temu zaprezentował kolczyk w uchu i od tamtej pory cały czas dumnie go nosi.

Aktor nie tylko pracuje w branży filmowej, ale jest również producentem, pianistą i świetnym tancerzem. Musiał to człowiek orkiestra i ma mnóstwo pomysłów na siebie i swoją karierę.

Grę aktorską Macieja będziemy mogli zobaczyć  w adaptacji „Chłopów” Władysława Reymonta. Musiał wcieli się tam w rolę Jasia – czyli postaci, której pierwowzorem był młody Reymont.

Aktor wyprzystojniał?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maciej Musiał planuje wyemigrować z Polski! Aktor wyprowadzi się do Wielkiej Brytanii

Maciej Musiał to człowiek orkiestra. Aktor pokazał jaki ma kolejny TALENT!

Maciej Musiał nie lubi oglądać siebie na ekranie, ale…

Maciej Musiał zapuszcza włosy.

Maciej Musiał, fot. AKPA.

Maciej Musiał i Oliwier Janiak na festiwalu filmowym.

Maciej Musiał, Olivier Janiak, fot. AKPA.

Maciej Musiał przemawia na festiwalu filmowym.

Maciej Musiał, fot. AKPA.