Maciej Musiał (24 l.) rozpoznawalność zdobył za sprawą występów w popularnym mini serialu „Rodzinka.pl„. Aktor od początku swojej kariery stale się dokształca i rozwija. Miał zaszczyt pracować z wybitnymi reżyserami czy grać w serialu, który ukazał się na międzynarodowej platformie Netflix. Musiał swoje CV może wypełnić naprawdę imponującymi osiągnięciami. Tym razem aktor postanowił wszystkich zaskoczyć jeszcze jedną umiejętnością.

Maciej Musiał już nie ukrywa dziewczyny. To piękna Miss Polski

Maciej Musiał pięknie gra na fortepianie

Mieliśmy okazję móc obserwować jak Maciej Musiał dorasta i staje się mężczyzną. Aktor może poszczycić się imponującymi projektami na swoim koncie, jednak dla niego w dalszym ciągu to za mało. Musiał nie zwalnia tempa tylko sukcesywnie osiąga kolejne cele. Jego zaangażowanie jest naprawdę godne pochwały.

Musiał zamieścił na swoim Instagramie filmik, na którym ujawnia jaki ma talent! Aktor pokazał, że potrafi grać na fortepianie. Jak sam napisał, do gry namówili go rodzice, jednak dziś sam kontynuuje pasję z czego jest bardzo dumny.

Co uważam za swój sukces? Na przykład, to że gram dziś na fortepianie. Czego to mieszanka? Na pewno wytrwałości moich rodziców, którzy kazali mi codziennie ćwiczyć, mojej pracy i dobrego nauczyciela, którego bardzo lubiłem – podpisał zdjęcie aktor

Jak można było się tego spodziewać, fani byli kompletnie zaskoczeni, że Musiał tak długo ukrywał swój talent. W sekcji komentarzy pod nagraniem obserwatorzy aktora nie mogli nadziwić się jak pięknie gra.

Zamknęłam oczy i odpłynęłam!

Słowa są tutaj zbędne

Maćku! No pięknie  – filmik skomentowała nawet Julia Wieniawa

View this post on Instagram

Sukces. Na pewno jest subiektywny, dla każdego oznacza co innego i najlepiej jego definicje tworzyć samemu. Dla jednej osoby będzie to założenie rodziny, dla kogoś innego spektakularna kariera zawodowa a dla jeszcze innej osoby to po prostu spokój serca. Success is a blend. To hasło kampanii marki Chivas, której jestem ambasadorem. Zgadzam się, że niezależnie od definicji, jest to blend (mieszanka) wielu rzeczy, które nas do niego prowadzą. Co uważam za swój sukces? Na przykład, to że gram dziś na fortepianie. Czego to mieszanka? Na pewno wytrwałości moich rodziców, którzy kazali mi codziennie ćwiczyć, mojej pracy i dobrego nauczyciela, którego bardzo lubiłem. A czym jest dla Was sukces? #successisablend Chopin Nocturne No. 20

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Ma talent?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maciej Musiał u Kuby Wojewódzkiego opowiedział ze szczegółami o relacji z Kingą Dudą

Maciej Musiał nie lubi oglądać siebie na ekranie, ale

Maciej Musiał zagra Sir Lazlo w Wiedźminie. To jego drugi serial z Netflixem

Sonda

poll-violet

Prezentuje się lepiej w koszulce czy bez ? :)

1
Maciej Musiał

Bez koszulki mega hot!

2
Maciej Musiał

Lepiej w koszulce i bez papierosa

Maciej Musiał

scena z: Maciej Musiał, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA

scena z: Maciej Musiał, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Maciej Musiał, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Maciej Musiał, SK:, , fot. AKPA/AKPA