Maffashion (33 l.) ponad trzy tygodnie temu urodziła synka. Gwiazda mimo krążących plotek potwierdziła, że jest w ciąży dopiero pod jej sam koniec. Celebrytka równie długo nie chciała przyznać, na jakie imię zdecydowała się dla swojej pociechy – przez przypadek wydała ją koleżanka, Sara Boruc. Teraz Julia postanowiła zabrać głos i opowiedziała, jak przebiegł jej poród.

Maffashion pokazała brzuch po 3 tygodniach od porodu

Maffashion opowiedziała o porodzie

Maffashion ok kilku tygodni jest szczęśliwą mamą. Jej ciąża była jednym z najlepiej ukrywanych sekretów polskiego show biznesu. Ciąża celebrytki była również jedną z najszybszych. Gdy Julka udostępniła zdjęcie z brzuchem, nie minęło dużo czasu do rozwiązania. Gwiazda ten czas chciała spędzić z dala od mediów.

Wyciekło IMIĘ dziecka Maffashion i Fabijańskiego. Zdradziła je Sara Boruc

Celebrytka postanowiła nagrać transmisję na żywo na Instagramie, na której odpowiedziała na pytania od fanów. Kuczyńska przyznała, dlaczego tak późno potwierdziła ciążę. Okazało się, że ten czas chciała spędzić w spokoju.

Bardzo mało osób wiedziało na początku o ciąży. Wiem po znajomych i nieznajomych, że z tą ciążą różnie bywa, nawet w późnych miesiącach można poronić. Lepiej nie zapeszać. Nie chciałam, żeby moje zdjęcia z brzuchem krążyły po sieci i żeby z każdego zdjęcia robiono newsa. Widziałam, co działo się w przypadku Rozenek – zdradziła Julia.

Sonda

poll-violet

Do kogo podobny jest syn Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego?

1

Maffashion

2

Sebastian Fabijański

3

Ciężko na razie stwierdzić

Jak wyglądał poród Maffashion?

Maffashion urodziła synka 10 września, jednak pochwaliła się tym dopiero tydzień później. Gwiazda nie chciała zdradzić szczegółów porodu, jednak przyznała – że nie pamięta bólu, chociaż wie, że nie należał do najmniejszych.

 Czułam się jak w filmie. Nie pamiętam bólu, wiem, że był cholerny – dodała.

Julka zdradziła również, że Sebastian Fabijański towarzyszył jej podczas porodu.

Kuczyńska odniosła się również do imienia swojego syna i sytuacji, gdy Sara Boruc wygadała się. Pociecha Julii i Sebastiana ma na imię Bastian Jan Fabijański.

Ja wiem, że Bastian kojarzy się z Sebastianem, ale to nie było głównym założeniem i to nie on wybierał imię, a my razem. W dniu, w którym dopisaliśmy to imię do listy, leciała „Nie kończąca się historia”, w której jeden z bohaterów właśnie tak się nazywa. Uznaliśmy, że nie jest to przypadek – wyjawiła Julia.

Celebrytka dodała, że nie ma za złe Sarze, że się wygadała i przyznała, że to mogło zdarzyć się każdemu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maffashion została skrytykowana za bycie zmęczoną. „Nie ty jedna, wielka męczennico”

Tak wyglądają poranki u Maffashion. Sebastian Fabijański śpi z synkiem

Maffashion 10 dni po porodzie: „Skóra tylko trochę wisi, ale jest dobrze. Mięśnie prześwitują…”

View this post on Instagram

Hi 5! Pure Love.

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

View this post on Instagram

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

View this post on Instagram

BJF 10.09.20 @maffashion_official

A post shared by Fabijański (@sebastian.fabijanski.official) on