Maja Bohosiewicz, aktorka i właścicielka marki odzieżowej, prywatnie związana jest z Tomaszem Kwaśniewskim, z którym doczekała się dwójki dzieci: Zacharego i Leonii. Od niedawna mieszkają w Dubaju, jednak za długo przebywali w jednym miejscu i wybrali się na urlop na Malediwy.

OMG! Maja Bohosiewicz ŚCIĘŁA włosy. Fani: „Włosy bomba !!! Już nigdy nie zapuszczaj”

Maja Bohosiewicz odradza wakacji z dziećmi

Maja Bohosiewicz jest zachwycona Malediwami, dlatego też odwiedza to miejsce już po raz kolejny: „Malediwy to najlepsze miejsce na ziemi na wakacje” – zachwala na swoim Instagramie.

Influencerka zorganizowała na swoim InstaStory Q&A. Na jedno pytanie Maja szczególnie się otworzyła, a dotyczyło wyjazdu z dziećmi: „Czy warto wyjechać na Malediwy z 4-miesięcznym dzieckiem”. Gwiazda przywołała swoje doświadczenia z dziećmi i stanowczo odradza:

Dasz! Pytanie brzmi: Po co wydać tyle pieniędzy, żeby jedynie dać rade? (…). Ja popełniłam ten błąd i latałam. Latałam na koniec świata, żeby wozić swój czajnik, tonę mleka i finalnie spędzić „urlop” w innej strefie czasowej „uje***” się za własne pieniądze bujając dziecko w wózku po drogach zrobionych z piasku. Ja myślę, że na serio urlop to albo z ogarnięta babcią, albo po 3 roku życia – odpowiedziała Maja.

Maja Bohosiewicz szuka pracowników do swojej firmy. Podaje ZAROBKI!

Kolejna obserwatorka zapytała Bohosiewicz, czy warto jechać na wakacje z 3-latkiem i 8-miesięcznym dzieckiem. Usłyszała od Mai dość zabawną, ale raczej konkretną odpowiedź:

Widziałam super bilety do Radomia. Tanie. Siedź na dupie. Idź lepiej na jedną noc ze starym do hotelu 10 km od Waszego domu się wyspać i zatrudnij nianie. Mniej kłopotu. Więcej radości – śmieje się influencerka.

Maja Bohosiewicz poznaje ciemne strony Dubaju? „Żadna taksówka mnie nie chce wziąć”

Aby jeszcze bardziej przekonać fanów do swojego zdania, Maja pokazała stare zdjęcia ze swoich wakacji, na których opiekuje się kilku miesięcznym Zacharym i Leonią.

Zgadzacie się z aktorką?