Maja Bohosiewicz wiedzie dostatnie życie u boku Tomasza Kwaśniewskiego, z którym doczekała się dwójki dzieci: Zacharego i Leonii. Zanim jednak znalazła spokój u boku obecnego partnera, w życiu czekało ją wiele miłosnych rozczarowań. Postanowiła napisać o nich w ramach swoich przemyśleń o biżuterii.

Maja Bohosiewicz chwali się ZROBIONYM biustem. Zdradza, ile kosztowały!

Maja Bohosiewicz opowiedziała o swoich frustracjach związanych z zaręczynami

W nowym poście na Instagramie Maja Bohosiewicz poruszyła temat zaręczyn, który wielu kobietom spędza sen z powiek. Maja przez jakiś czas również należała do tego grona, do czego się szczerze przyznała:

Sprawa dzisiaj się ma o biżuterii. Nigdy nie byłam wielką fanką. Jedyne o czym marzyłam to piękny pierścionek zaręczynowy. Chciałam żeby kamień był wielki jak pestka czereśni. Po co? Nie wiem. Pewnie chciałam w jego wielkości dopatrywać się karatów miłości narzeczonego. Po którymś rozstaniu na kolana padł M. I choć związek był już zakończony przymierzyłam świecidełko i oddałam z żalem.

Dalej celebrytka opisała swoje poprzednie związki i związane z nimi frustracje – mężczyźni, których nie chciała „klękali”, a ci, na których jej zależało omijali szerokim łukiem temat zaręczyn. Maja zbulwersowała się na przyjętą powszechnie tradycję, że to mężczyzna musi się oświadczyć kobiecie, a ona musi grzecznie czekać, nie znając dnia ani godziny:

Tego co nie chciałam klękał. Ten na którego czekałam mówił, że im bardziej będę pytać tym bardziej oddalam te wizję. Myślałam sobie o tym jak niesprawiedliwym jest w ogóle proceder zaręczyn. Cholera, dlaczego znowu moja ręka jest w rękach faceta? Dlaczego muszę czekać skoro chce wiedzieć teraz? Chcesz ze mną być czy nie? Skoro nie klęka to chyba nie?
Dlaczego kobiety nie mogą oświadczyć się facetom?

Na koniec dodała jednak:

Moje równouprawnione przemyślenia kończyły się oczywiście przy wystawie sklepowej jubilera. 

No cóż, teoretycznie nikt jej nie broni oświadczyć się pierwszej?

IG: majabohosiewicz

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!