Maja Bohosiewicz obecnie spełnia się bardziej jako influencerka, businesswoman oraz mama i żona Tomasza Kwaśniewskiego. Ostatnie role miała dwa lata temu w serialach: „Barwy szczęścia” oraz w „W rytmie serca”.

Maja Bohosiewicz opowiada o swoich FRUSTRACJACH związanych z ZARĘCZYNAMI – „Chciałam żeby kamień był wielki jak pestka czereśni”

Maja Bohosiewicz o „Dziewczynach z Dubaju”

Okazuje się, że Maja Bohosiewicz próbowała dostać się do głośnego filmu Dody i Emila Stępnia – „Dziewczyny z Dubaju”. Właśnie się przyznała, że była na castingu, ale jej nie wzięli:

Bardzo chciałam zobaczyć ten film z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że byłam na castingu, ale roli nie dostałam, więc tym bardziej mnie ciekawił. A także chyba, jak każdego interesowała mnie historia – jak do tego doszło, jak to się kręciło – zdradza na swoim InstStory Bohosiewicz.

Maja po obejrzeniu filmu „Dziewczyny z Dubaju” wyraziła swoją opinię. Zauważa, że dużym plusem jest to, że wyprodukowały go kobiety oraz to, że autorki nie przekreśliły dziewczyn, które brały udział w tym procederze.

OMG! Maja Bohosiewicz ŚCIĘŁA włosy. Fani: „Włosy bomba !!! Już nigdy nie zapuszczaj”

Na końcu pochwaliła główną aktorkę, czyli Paulinę Gałązkę. Uważa, że w dramatycznych scenach jest genialna oraz ma niezwykle plastyczną twarz:

Potrafi mieć 16 lat, być torpedą, brzydka, piękna, stara, jest luksusowa i tania – pisze Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz poznaje ciemne strony Dubaju? „Żadna taksówka mnie nie chce wziąć”