Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) i Anna Lewandowska (31 l.) dzielą podobną niedolę niewyspanych i zmęczonych mam. Obie celebrytki niedawno urodziły – teraz muszą ogarniać rzeczywistość z niemowlęciem u boku.

Zobacz też: Anna Lewandowska ma luksusowy SALON. Ten dodatek zechcesz mieć u siebie w mieszkaniu

Miniona noc musiała być trudna dla obu celeb-mam. Mama Henryka pozując do zdjęcia w piżamie nie zdecydowała się pokazać twarzy. Lewa wykazała się odwagą – wrzuciła na Instagram selfie bez makijażu.

Kawę🙏 kroplówką 🙏 😁 błagam powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł☕️ – wzywa pomocy Małgosia trzymając na rękach wyjątkowo zrelaksowanego Henryczka.

Lewandowska podpisała „niewyspane” selfie słowami:

Zdjęcie mówi samo za siebie

I dodała hasztag #momlife

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do pracy! Kto zajmie się Heniem?

Obie mamy starają się nie tracić hartu ducha. Lewa wzywając swoje podpieczne do nowego wyzwania zapewnia, że zrobi wszystko, by w nim uczestniczyć na sto procent. Małgosia zaś zapowiada, że już za 4 tygodnie przyłączy się do treningów z Lewą.

Na szczęście dzieci szybko rosną i za kilka miesięcy nieprzespane noce będą już historia.

https://www.instagram.com/p/CBz1bTMhVdR/

View this post on Instagram

#momlife … Ale, ponieważ rzuciłam fajterskie wyzwanie, nie śmiem marudzić. Kocham moje dzieci nad życie! Niemniej… chętnie zobaczyłabym się na takim babskim wypadzie za miasto 😉🤪 Malutka Laura to, póki co, oaza spokoju, ale Klara… to istna torpeda 🙈 Ciekawe po kim 🤔🤪 ____ Wracając do FIGHTER CHALLENGE – mam tylko nadzieję, że sprostam przy dwójce moich szkrabów i dam radę być z Wami zawsze na 100%. Uwierzcie mi, to wyzwanie będzie i dla mnie i moich dzieciaków duuużym challengem. Ale, słowo się rzekło!🤭 FIGHTEREM albo się JEST albo… BĘDZIE! 😇 • 👉 #fighterchallengebyann 👈 • Wszyscy mamy równe szanse, każdy z nas walczy o siebie. ps. Jak by co, bądźcie wyrozumiali dla Ann 🤪 —- JESTEŚCIE TU? DAJ ZNAĆ❤️ ____ #annalewandowska #halthyplanbyann #fighterchallengebyann @diet_training_by_ann

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on